Wiedźmin - koncert muzyki z serialu w Polsce. Toss A Coin To Your Witcher na żywo!

Już za kilka miesięcy w Polsce odbędzie się koncert muzyki z serialu Wiedźmin platformy Netflix!

Już za kilka miesięcy w Polsce odbędzie się koncert muzyki z serialu Wiedźmin platformy Netflix!

O koncercie Jaskra na Open'er Festival 2020 póki co nic nie wiadomo, pewnym jest jednak, że duet Sonya Belousova i Giona Ostinelli (autorzy ścieżki dźwiękowej do Wiedźmina) ogłosił koncert muzyki z serialu platformy Netflix na żywo! Trzeba przyznać, że jest to wydarzenie, o które fani zabiegali od momentu premiery produkcji. Choć wiele elementów serialu podzieliło fanów, co do dwóch z nich zdecydowana większość się zgadza i chwali je - są to Henry Cavill i... właśnie soundtrack. Przez ostatnie dwa miesiące mnożyły się głosy widzów, którzy chcieliby posłuchać tej ścieżki na żywo. W końcu będzie to możliwe.

Koncert muzyki z serialu Wiedźmin odbędzie się 30 maja 2020 roku w ramach Kraków Film Music Festival. Cena biletów mieści się w widełkach 50 do 100 złotych. Poniżej wideo, na którym twórcy ogłaszają występ:

Jak mówią: po raz pierwszy soundtrack z hitu fantasy platformy Netflix będzie wykonywany NA ŻYWO 30 maja na Tauron Arena Kraków, w Polsce, jako część koncertu TV Series Gala. Dodają też: co najważniejsze, dołączcie do nas, by po raz pierwszy posłuchać wykonania Toss A Coin To Your Witcher (Grosza daj wiedźminowi) na żywo, z pełnym chórem! Posłuchamy też piosenki The Song of the White Wolf śpiewanej przez scenarzystę produkcji, Declana De Barrę. Pojawi się również skrzypaczka Lindsay Deutsch, która zaprezentuje słuchaczom akustyczne piosenki z 1. sezonu.

Muzyczne dzieła z Wiedźmina wykonane zostaną w Krakowie w ramach wspomnianego koncertu TV Series Gala wraz z utworami z Czarnobyla, Młodego papieża, Watahy czy Wikingów. 28 maja (osobny koncert) - odbędzie się za to koncert poświęcony Stranger Things.

Bilety kupicie tutaj.
Pełna rozpiska wydarzenia znajduje się tu.

Wiedźmin - na 2. sezon serialu musimy zaczekać do 2021 roku.

Źródło: Sonya Belousova Twitter/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Pedro Pascal

Pedro Pascal

ur. 1975, kończy 45 lat

Michael Fassbender

Michael Fassbender

ur. 1977, kończy 43 lat

Clark Gregg

Clark Gregg

ur. 1962, kończy 58 lat

Jaime Ray Newman

Jaime Ray Newman

ur. 1978, kończy 42 lat

Christopher Meloni

Christopher Meloni

ur. 1961, kończy 59 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV