Repertuar kin Nowość Program TV
Menu

Wyciek informacji dotyczących Ghost of Tsushima

Wyciek informacji dotyczących gry Ghost of Tsushima można uznać za wiarygodny. Pochodzi bowiem z regionalnego oddziału PlayStation z Antypodów.

Nowozelandzki oddział PlayStation uzupełnił kartę produktu gry Ghost of Tsushima, o której więcej dowiemy się podczas PlayStation Experience. Informacje zdradzają nam głównego bohatera oraz setting gry. Strona wróciła do wcześniejszego stanu, gdy tylko zorientowano się o przedwczesnej publikacji.

-
-

Stal i fechtunek – musisz opanować oba, by przetrwać w tej misji rozgrywanej w 1274 roku w Japonii, gdzie armia mongolska przejęła wyspę Tsushima. Załóż swoją zbroję, naostrz swoją katanę i weź łuk, wcielając się w rolę Jina, samuraja, który pozostaje jedyną nadzieją przeciwko bezwzględnemu Chanowi i jego dzikiemu imperium.

Przemierzając bambusowe lasy oraz piękne zamki i wspaniałe krajobrazy, dzielny wojownik musi stawić czoła przytłaczającym siłom. Czy zdołasz zbudować legendę Ducha w krwawej opowieści o zdradzie i poświęceniu inspirowanej klasycznymi historiami o samurajach?

Tegoroczne PlayStation Experience rozpocznie się w sobotę 9 grudnia o godz. 19.00 czasu polskiego. Główna prezentacja Sony na PlayStation Experience 2017 rozpocznie się o godzinie 5:00 rano w sobotę

Źródło: playstationlifestyle.net / fot. SIE

Co o tym sądzisz?