X-Men: Mrczna Phoenix - jaki wynik otwarcia filmu? Pierwsze prognozy

W sieci pojawiły się pierwsze przewidywania analityków dotyczące wyniku otwarcia najnowszego filmu z uniwersum X-Men.

W sieci pojawiły się pierwsze przewidywania analityków dotyczące wyniku otwarcia najnowszego filmu z uniwersum X-Men.

Premiera filmu X-Men: Mroczna Phoenix zbliża się wielkimi krokami. Wiemy, że produkcja ta ma zwieńczyć ekranową historię mutantów - ich ewentualna przyszłość w MCU nie jest na razie jasna. Widowisko skupia się na Jean Grey i tytułowej, kosmicznej sile, która opanowuje bohaterkę. Na ekranie powróci drużyna X-Men pod wodzą Profesora X. Za kamerą stoi Simon Kinberg, który jest też autorem scenariusza. W roli tytułowej występuje Sophie Turner, a w obsadzie są także James McAvoy (Profesor X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Jessica Chastain i Evan Peters (Quicksilver).

Pojawiły się pierwsze prognozy wyniku otwarcia filmu w amerykańskim box office. Według wstępnych przypuszczeń widowisko zarobi w pierwszy weekend w okolicach 50 mln dolarów. Jeśli film zgromadzi mniej niż 53 mln dolarów, będzie oficjalnie produkcją z najniższym otwarciem w USA w całej historii kinowego uniwersum X-Men (do tej pory tytuł ten dzierży Wolverine z właśnie 53 mln dolarów). Oczywiście są to wstępne prognozy i mogą się one jeszcze zmienić.

Premiera filmu w Polsce 7 czerwca.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV