X-Men: Mroczna Phoenix - mutanci w obliczu zagłady. Zobacz nowe zdjęcia

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z nadchodzącego filmu X-Men: Mroczna Phoenix.

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z nadchodzącego filmu X-Men: Mroczna Phoenix.

Premiera filmu X-Men: Mroczna Phoenix zbliża się wielkimi krokami. Wiemy, że produkcja ta ma zwieńczyć ekranową historię mutantów - ich ewentualna przyszłość w MCU nie jest na razie jasna. Do tej kwestii postanowił się jednak odnieść reżyser Simon Kinberg:

Myślę, że podążaliśmy tą ścieżką ze świadomością, że nasz czas z tymi postaciami dobiega końca. Jeśli to ten faktycznie ostatni, niech ma znaczenie. To miała być kulminacja całego cyklu. (...) (Z Kevinem Feige - przyp. aut.) rozmawialiśmy jedynie o tym - on nie mógł mówić o tej kwestii, jak wygląda machina marketingowa Disneya. Będę szczery: nie mam pojęcia, co oni zrobią z uniwersum X-Menów. 

Zobaczcie również nowe zdjęcia:

Film wejdzie na ekrany kin w Polsce 7 czerwca.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: 20th Century Fox

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV