Microsoft może połączyć Xbox Live Gold i Xbox Game Pass w jedną usługę

Xbox Game Pass Ultimate miałoby zapewnić dostęp do funkcji obu tych abonamentów w jednej, niższej cenie.

Xbox Game Pass Ultimate miałoby zapewnić dostęp do funkcji obu tych abonamentów w jednej, niższej cenie.

Xbox Game Pass to obecnie jedna z najciekawszych propozycji abonamentów dla graczy. Za 40 zł miesięcznie można uzyskać dostęp do ponad 100 produkcji, wśród których znajdują się zarówno największe hity na wyłączność konsol Microsoftu, jak i świetnie oceniane gry multiplatformowe.

Oprócz tego na urządzeniach Microsoftu dostępne są jeszcze dwie inne, podobne usługi. EA Access umożliwia dostęp do gier Electronic Arts oraz specjalnych zniżek, a Xbox Live Gold to 4 gry miesięcznie w ramach abonamentu oraz możliwość rozgrywki w sieci.

Teraz w sieci pojawiły się wpisy, z których wynika, że Xbox Game Pass i Xbox Live Gold mogą zostać połączone w jeden abonament o nazwie Xbox Game Pass Ultimate. Ten miałby kosztować 15$ miesięcznie i zapewniać dostęp do funkcji obu usług. Taka cena byłaby atrakcyjna - to około 5$ mniej niż w przypadku posiadania dwóch osobnych subskrypcji.  Informację na ten temat jako pierwszy ujawnił użytkownik skrywający się pod pseudonimem "h0x0d", którego przecieki sprawdzały się już w przeszłości.

Niewykluczone, że zapowiedzi nowej usługi doczekamy się już wkrótce - idealną okazją wydaje się nadchodząca premiera konsoli Xbox One w wersji bez napędu - wedle plotek ten miałby zadebiutować już w maju.

Źródło: twitter.com, ubergizmo.com / fot. Microsoft

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV