Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Zabójcza broń – Wayans zdradza szczegóły konfliktu z Crawfordem. Fani atakują

Będzie 3. sezon serialu Zabójcza broń bez Clayne'a Crawforda w roli Martina Riggsa. Damon Wayans zdecydował się przybliżyć widzom szczegóły problemu na planie. Fani nie przyjęli jego słów z aprobatą, stając w obronie Crawforda.

Damon Wayans przede wszystkim opublikował wideo z incydentu, który doprowadził do jego otwartego konfliktu z Clayne’em Crawfordem. W odcinku, który Crawford reżyserował, doszło do wypadku, w którym efekt pirotechniczny zranił aktora w głowę. Widzimy jednak, że wybuch jest z prawej, a rana na głowie jest z lewej strony. Sam Crawford w swoim oświadczeniu opublikowanym jakiś czas temu wziął winę na siebie i przeprosił za to, co się wydarzyło. Według Wayansa jednak ten go nie przeprosił i próbował mu wytłumaczyć, że był w danej scenie drugi strzelec.

Opublikował też zdjęcie z planu, pod którym ktoś napisał, że Crawford to emocjonalny terrorysta. Wayans twierdzi, że aktor doprowadzał kobiety do płaczu i siał strach w sercach całej ekipy. Wspomina też incydent, w którym zdzielił innego aktora butelką w twarz.

breaking
-
-

Odpowiedzi na tweety Wayansa pokazują, że większość osób nie przyjęła tego dobrze. Ostro atakują aktora za to, że mówi o tym wszystkim publicznie, a nawet podejrzewają, że to on doprowadził do zwolnienia Crawforda. W większości można dostrzec komentarze broniące Crawfroda przed Wayansem. Sam Wayans zdecydował się porzucić Twittera z uwagi na atak obserwujących go ludzi. Prosi, żeby go nie winili, bo problem miała cała ekipa, a nie tylko on. Jego zdaniem Crawford miał całą teczkę o naruszeniach zasad panujących na planie. Jest to sugestia, że prawdopodobnie incydentów było więcej, niż ujawniły media.

Oto Tweety aktora:

 

Deadline nieoficjalnie donosi, że 3. sezon serialu Zabójcza brońSeannem Williamem Scottem w roli głównej będzie mieć tylko 13 odcinków. Producenci są świadomi, że zmiana aktora to wielkie ryzyko i dlatego zamówienie jest mniejsze, bo chcą podejść do wszystkiego ostrożnie. Premiera jesienią.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Piotr Piskozub
-

Poznaj najdroższe seriale telewizyjne w historii.…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych seriali telewizyjnych w historii - w zestawieniu nie brakuje zaskoczeń.

Piotr Piskozub
-

Czekając na Avengers: Koniec gry –…

Fani MCU zastanawiają się, jak w filmie Avengers: Koniec gry swoją obecność zaznaczy Hulk. To…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Adam Siennica
-

Templariusze: sezon 2, odcinek 1 –…

Templariusze kontynuują opowiadaną historię w 2. sezonie. Oceniam, jak odcinek wprowadza do nowej serii.

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Wszystko wskazuje na to, że aktualny czas trwania został już ustalony przez Disneya i Marvela.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.