Repertuar kin Nowość Program TV

Zabójcza broń – Wayans zdradza szczegóły konfliktu z Crawfordem. Fani atakują

Będzie 3. sezon serialu Zabójcza broń bez Clayne'a Crawforda w roli Martina Riggsa. Damon Wayans zdecydował się przybliżyć widzom szczegóły problemu na planie. Fani nie przyjęli jego słów z aprobatą, stając w obronie Crawforda.

Damon Wayans przede wszystkim opublikował wideo z incydentu, który doprowadził do jego otwartego konfliktu z Clayne’em Crawfordem. W odcinku, który Crawford reżyserował, doszło do wypadku, w którym efekt pirotechniczny zranił aktora w głowę. Widzimy jednak, że wybuch jest z prawej, a rana na głowie jest z lewej strony. Sam Crawford w swoim oświadczeniu opublikowanym jakiś czas temu wziął winę na siebie i przeprosił za to, co się wydarzyło. Według Wayansa jednak ten go nie przeprosił i próbował mu wytłumaczyć, że był w danej scenie drugi strzelec.

Opublikował też zdjęcie z planu, pod którym ktoś napisał, że Crawford to emocjonalny terrorysta. Wayans twierdzi, że aktor doprowadzał kobiety do płaczu i siał strach w sercach całej ekipy. Wspomina też incydent, w którym zdzielił innego aktora butelką w twarz.

breaking
-
-

Odpowiedzi na tweety Wayansa pokazują, że większość osób nie przyjęła tego dobrze. Ostro atakują aktora za to, że mówi o tym wszystkim publicznie, a nawet podejrzewają, że to on doprowadził do zwolnienia Crawforda. W większości można dostrzec komentarze broniące Crawfroda przed Wayansem. Sam Wayans zdecydował się porzucić Twittera z uwagi na atak obserwujących go ludzi. Prosi, żeby go nie winili, bo problem miała cała ekipa, a nie tylko on. Jego zdaniem Crawford miał całą teczkę o naruszeniach zasad panujących na planie. Jest to sugestia, że prawdopodobnie incydentów było więcej, niż ujawniły media.

Oto Tweety aktora:

 

Deadline nieoficjalnie donosi, że 3. sezon serialu Zabójcza brońSeannem Williamem Scottem w roli głównej będzie mieć tylko 13 odcinków. Producenci są świadomi, że zmiana aktora to wielkie ryzyko i dlatego zamówienie jest mniejsze, bo chcą podejść do wszystkiego ostrożnie. Premiera jesienią.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 


Najlepsze z 24h

Michalina Reda
0 -

Plotka: Niespodziewani bohaterowie w Avengers 4?…

Jim Starlin, twórca komiksowej postaci Thanosa, wypowiedział się w sprawie nadchodzącego filmu Avengers 4. Czyżbyśmy…

Michalina Reda
0 -

Fani żałują, że Deadpool nie pojawił…

Twórcy filmu Deadpool niejednokrotnie udowodnili, że wiedzą, na czym polega nietypowa promocja, w związku z…

Michał Kujawiński
spoilery
0 -

Scena po napisach filmu Deadpool 2…

W jednym z wywiadów, scenarzyści filmu Deadpool 2 potwierdzili, że fenomenalna scena po napisach należy…

Dawid Muszyński
breaking
0 -

Legendy Polskie trafią do kin

Podczas Pyrkonu Tomasz Bagiński wspólnie z Allegro ogłosił informację o dalszych losach Legend Polskich.

Michalina Reda
0 -

Avengers: Wojna bez granic – Robert…

Robert Downey Jr. podzielił się nowym zakulisowym klipem z planu filmu Avengers: Wojna bez granic.…

Michalina Reda
0 -

Kto jest silniejszy – Colossus czy…

Stefan Kapicic, który w filmie Deadpool wciela się w Colossusa, ocenia możliwości potencjalnych przeciwników. Czy…

Co o tym sądzisz?