Repertuar kin Nowość Program TV

Zabójcza broń – Wayans zdradza szczegóły konfliktu z Crawfordem. Fani atakują

Będzie 3. sezon serialu Zabójcza broń bez Clayne'a Crawforda w roli Martina Riggsa. Damon Wayans zdecydował się przybliżyć widzom szczegóły problemu na planie. Fani nie przyjęli jego słów z aprobatą, stając w obronie Crawforda.

Damon Wayans przede wszystkim opublikował wideo z incydentu, który doprowadził do jego otwartego konfliktu z Clayne’em Crawfordem. W odcinku, który Crawford reżyserował, doszło do wypadku, w którym efekt pirotechniczny zranił aktora w głowę. Widzimy jednak, że wybuch jest z prawej, a rana na głowie jest z lewej strony. Sam Crawford w swoim oświadczeniu opublikowanym jakiś czas temu wziął winę na siebie i przeprosił za to, co się wydarzyło. Według Wayansa jednak ten go nie przeprosił i próbował mu wytłumaczyć, że był w danej scenie drugi strzelec.

Opublikował też zdjęcie z planu, pod którym ktoś napisał, że Crawford to emocjonalny terrorysta. Wayans twierdzi, że aktor doprowadzał kobiety do płaczu i siał strach w sercach całej ekipy. Wspomina też incydent, w którym zdzielił innego aktora butelką w twarz.

breaking
-
-

Odpowiedzi na tweety Wayansa pokazują, że większość osób nie przyjęła tego dobrze. Ostro atakują aktora za to, że mówi o tym wszystkim publicznie, a nawet podejrzewają, że to on doprowadził do zwolnienia Crawforda. W większości można dostrzec komentarze broniące Crawfroda przed Wayansem. Sam Wayans zdecydował się porzucić Twittera z uwagi na atak obserwujących go ludzi. Prosi, żeby go nie winili, bo problem miała cała ekipa, a nie tylko on. Jego zdaniem Crawford miał całą teczkę o naruszeniach zasad panujących na planie. Jest to sugestia, że prawdopodobnie incydentów było więcej, niż ujawniły media.

Oto Tweety aktora:

 

Deadline nieoficjalnie donosi, że 3. sezon serialu Zabójcza brońSeannem Williamem Scottem w roli głównej będzie mieć tylko 13 odcinków. Producenci są świadomi, że zmiana aktora to wielkie ryzyko i dlatego zamówienie jest mniejsze, bo chcą podejść do wszystkiego ostrożnie. Premiera jesienią.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Elseworlds – co przegapiliście w crossoverze…

Chcemy Wam przedstawić listę easter eggów, które zostały pokazane w tegorocznym crossoverze Arrowverse, Elseworlds.

Michalina Reda
-

The Mandalorian – oto główna obsada…

The Mandalorian to nowy serial ze świata Gwiezdnych Wojen. Dziś ogłoszono, kogo zobaczymy w obsadzie…

Piotr Piskozub
-

Najlepszy film Gwiezdnych wojen? Ostatni Jedi…

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z planu produkcji Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.

Adam Siennica
-

Avengers: Endgame – podtytuł filmu MCU…

Wiele osób sądzi, że Endgame po raz pierwszy padło w filmie Avengers: Wojna bez granic.…

Adam Siennica
-

Spider-Man Uniwersum – grafiki z filmu…

Spider-Man Uniwersum to świetnie oceniany film animowany oparty na komiksach Marvela. Premiera jeszcze w grudniu.

Piotr Piskozub
-

Supergirl: sezon 4, odcinek 9 (crossover)…

Zakończył się crossover Arrowverse. Ostatni odcinek serialu Supergirl, choć nieco słabszy od poprzednich odsłon wydarzenia,…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?