Repertuar kin Nowość Program TV

Zabójcza broń – będzie 3. sezon! Kto zagra zamiast zwolnionego Crawforda?

Stacja FOX podjęła decyzję o tym, by Zabójcza broń doczekała się 3. sezonu. Clayne Crawford jednak nie powróci jako Martin Riggs.

Producenci serialu Zabójcza broń z ramienia stacji FOX oficjalnie podjęli decyzję, że Clayne Crawford nie powróci w zamówionym 3. sezonie jako Martin Riggs. Potwierdzono plotki sprzed kilku dni, gdy mówiono o jego zwolnieniu. Zdecydowano się nie przedłużać kontraktu z aktorem, który był oskarżany o znęcanie się emocjonalnie na planie i tworzenie toksycznego środowiska pracy.Decydujący był jego konflikt z Damonem Wayansem, który gra Murtaugha. Sprawy potoczyły się tak źle, że panowie nie chcieli ze sobą rozmawiać.

spoilery
-
-

Seann William Scott (znany z serii American Pie) zagra kompletnie nową postać, która będzie partnerem Rogera Murtaugha w 3. sezonie. Dziennikarze TV Line twierdzą, że być może będzie on bratem Riggsa, ale nie jest to potwierdzone.

Zaś Martin Riggs został zastrzelony w finale 2. sezonu i to był koniec historii tego bohatera. Dziennikarz Deadline sugeruje, że zabieg fabularny był wprowadzony właśnie na taką ewentualność.

Seann William Scott
fot. materiały prasowe

– Seann jest fantastycznym dodatkiem do naszej niesamowitej obsady. Zabójcza broń to serial pełny akcji, dramatu i wielkiej frajdy dla widzów. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć Damona i Seanna razem na ekranie. Matt MIller i i jego niezwykła ekipa oraz wszyscy z Warner Bros. byli wyjątkowymi partnerami. Jesteśmy podekscytowani, że możemy zamówić kolejny sezon – mówi Michael Thorn, szef Fox Entertainment.

Jutro zostanie opublikowana ramówka stacji FOX na jesień, więc dowiemy się, kiedy zadebiutuje 3. sezon.

-
-

Sam Clayne Crawford skomentował sytuację dość dyplomatycznie na swoim Instagramie. Pogratulował ekipie zamówienia 3. sezonu, a fanom podziękował za wsparcie i uznanie.

Clayne Crawford
fot. nstagram.com/p/BiuysOoHfqh/

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku mieliśmy szansę spotkać się z Claynem Crawfordem i Damonem Wayansem i pomówić z nimi o ich serialu. Zobaczcie:

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.