Przeczytaj w weekend

Zabójcza broń – będzie 3. sezon! Kto zagra zamiast zwolnionego Crawforda?

Stacja FOX podjęła decyzję o tym, by Zabójcza broń doczekała się 3. sezonu. Clayne Crawford jednak nie powróci jako Martin Riggs.

Stacja FOX podjęła decyzję o tym, by Zabójcza broń doczekała się 3. sezonu. Clayne Crawford jednak nie powróci jako Martin Riggs.

Producenci serialu Lethal Weapon z ramienia stacji FOX oficjalnie podjęli decyzję, że Clayne Crawford nie powróci w zamówionym 3. sezonie jako Martin Riggs. Potwierdzono plotki sprzed kilku dni, gdy mówiono o jego zwolnieniu. Zdecydowano się nie przedłużać kontraktu z aktorem, który był oskarżany o znęcanie się emocjonalnie na planie i tworzenie toksycznego środowiska pracy.Decydujący był jego konflikt z Damon Wayans, który gra Murtaugha. Sprawy potoczyły się tak źle, że panowie nie chcieli ze sobą rozmawiać.

Seann William Scott (znany z serii American Pie) zagra kompletnie nową postać, która będzie partnerem Rogera Murtaugha w 3. sezonie. Dziennikarze TV Line twierdzą, że być może będzie on bratem Riggsa, ale nie jest to potwierdzone.

Zaś Martin Riggs został zastrzelony w finale 2. sezonu i to był koniec historii tego bohatera. Dziennikarz Deadline sugeruje, że zabieg fabularny był wprowadzony właśnie na taką ewentualność.

Seann William Scott
fot. materiały prasowe

- Seann jest fantastycznym dodatkiem do naszej niesamowitej obsady. Zabójcza broń to serial pełny akcji, dramatu i wielkiej frajdy dla widzów. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć Damona i Seanna razem na ekranie. Matt MIller i i jego niezwykła ekipa oraz wszyscy z Warner Bros. byli wyjątkowymi partnerami. Jesteśmy podekscytowani, że możemy zamówić kolejny sezon - mówi Michael Thorn, szef Fox Entertainment.

Jutro zostanie opublikowana ramówka stacji FOX na jesień, więc dowiemy się, kiedy zadebiutuje 3. sezon.

Sam Clayne Crawford skomentował sytuację dość dyplomatycznie na swoim Instagramie. Pogratulował ekipie zamówienia 3. sezonu, a fanom podziękował za wsparcie i uznanie.

Clayne Crawford
fot. nstagram.com/p/BiuysOoHfqh/

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku mieliśmy szansę spotkać się z Claynem Crawfordem i Damonem Wayansem i pomówić z nimi o ich serialu. Zobaczcie:

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV