Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Zamówienia CW na sezon 2013/14

Kolejna stacja uaktywniła się z zamówieniami na sezon 2013/14! Zobaczcie jakie seriale zamówiła stacja CW.

Stacja CW dała zielone światło na rozpoczęcie produkcji pierwszych sezonów The Tomorrow People, The 100, Reign oraz Star-Crossed (poprzedni tytuł „Oxygen”). Dołączyły one do The Originals zamówionego kilka tygodni temu. To oznacza, że poznaliśmy łącznie pięć nowych tytułów, które znajdą się w ramówce stacji CW w sezonie 2013/14.

[AKTUALIZACJA] Wszystko wskazuje na to, że zamówienia nie doczeka się „The Selection” w wersji 2.0. Zagraniczne media informują, że projekt został ostatecznie anulowany. Podobnie postąpiono z „Company Town” i „Blink”.

The Tomorrow People – adaptacja kultowego, brytyjskiego serialu science-fiction z lat 70., którego autorami są Greg Berlanti i Julie Plec. Produkcja określana jest jako połączenie filmowej serii „X-Men” i Heroes. Projekt skupiał się będzie na kilkunastu młodych ludziach z całego świata, którzy reprezentują najnowsze stadium ewolucji człowieka, posiadają specjalne moce, takie jak teleportację, czy umiejętność komunikacji telepatycznej. Bohaterowie muszą połączyć siły i zmierzyć się z siłami zła. W Wielkiej Brytanii „The Tomorrow People” było odpowiedzią stacji ITV na „Dr. Who” stacji BBC. Produkcja emitowana była od 1973 do 1979 roku. W obsadzie: Robbie Amell, Madeleine Mantock, Peyton List, Luke Mitchell, Mark Pellegrino, Aaron Yoo.

Star-Crossed („Oxygen”) – dramat sci-fi autorstwa Josha Appelbauma, Andre Nemeca i Scotta Rosenberga. Produkcja powiadać będzie o epickim romansie pomiędzy młodą dziewczyną, a obcym przybyszem z kosmosu. Chłopak ten przyleciał na Ziemię 10 lat temu razem z ośmioma innymi osobnikami, podobnymi do niego. W obsadzie: Aimee Teegarden, Matt Lanter, Malese Jow, Titus Makin Jr, Grey Damon, Natalie Hall, Chelsea Gilligan, Greg Finley, Maggie Elizabeth Jones.

Reign – to produkcja, która ma być opowieścią fantasy o losach nastoletniej królowej Szkocji – Marii Stuart. Maria miała tylko 6 dni w momencie, gdy objęła tron po swoim ojcu Jakubie V. Królowa młodzieńcze lata spędziła we Francji – ojczyźnie swojej matki. Już w wieku szesnastu lat wyszła za mąż. O nowym projekcie stacji The CW mówi się, że będzie stanowił mieszankę Gra o tron i „Marii Antoniny”. Seksualne intrygi, mroczne siły – wszystko to odnaleźć będzie można w tym projekcie. W obsadzie: Adelaide Kane, Anna Popplewell, Toby Regbo, Celina Sinden, Megan Follows, Janessa Grant, Caitlin Stasey, Torrance Coombs, Rossif Sutherland.

The 100 – serial science-fiction autorstwa Jasona Rothenberga. Fabuła umiejscowiona została 97 lat po nuklearnej wojnie, która zniszczyła cywilizację. Statek kosmiczny, na którego pokładzie znajdują się ocaleli ludzie wysyła 100 młodych przestępców na Ziemię, by sprawdzili, czy na nowo można rozpocząć kolonizację planety. W obsadzie: Eliza Taylor, Isaiah Washington, Henry Ian Cusick, Marie Avgeropoulos, Paige Turco, Kelly Hu, Christopher Larkin, Thomas McDonell.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

Co o tym sądzisz?