Złapałeś już je wszystkie? Oto Pokemony ze zwiastuna Pokemon: Detektyw Pikachu

Zwiastun Pokemon: Detektyw Pikachu wypełniony jest różnymi Pokemonami. Zobacz, które stworzenia pojawiły się w materiale wideo.

Zwiastun Pokemon: Detektyw Pikachu wypełniony jest różnymi Pokemonami. Zobacz, które stworzenia pojawiły się w materiale wideo.

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu Detective Pikachu, w którym Ryan Reynolds użycza swojego głosu tytułowemu bohaterowi. Sympatyczny żółty futrzak nie jest jednak jedynym Pokemonem, którego można zobaczyć  tym materiale - twórcy umieścili ich tu znacznie więcej. Pojawiają się tu zarówno stworzenia znane z klasycznych odsłon gier z konsoli GameBoy, jak i z nowszych generacji.

Detective Pikachu zadebiutuje 10 maja 2019 roku. W obsadzie, poza Ryanem Reynoldsem, są również Justice Smith, Kathryn Newton, Ken Watanabe, Suki Waterhouse, Chris Geere, Rita Ora i Bill Nighy.

Źródło: screenrant.com, youtube.com / fot. Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV