Przeczytaj w weekend

Znakomite Spec Ops: The Line za darmo w Humble Store

Po The Darkness II kolejna bardzo dobra gra trafiła do nowej oferty Humble Store. Tym razem jest nią Spec Ops: The Line.

Po The Darkness II kolejna bardzo dobra gra trafiła do nowej oferty Humble Store. Tym razem jest nią Spec Ops: The Line.

Jeszcze przez ponad dobę i kilka godzin więcej gracze mogą za darmo, baz żadnych ukrytych opłat, otrzymać grę Spec Ops: The Line w wydaniu na PC. Tytuł dostępny jest w kolejnej promocji Humble Store. Wystarczy jedynie na stronie sklepu „kupić” darmowy klucz, który następnie trzeba zrealizować na platformie Steam i dodać grę do swojej biblioteki.

Przed sześcioma miesiącami Dubaj został zmieciony z mapy świata przez tragiczną w skutkach burzę piaskową. Tysiące osób, w tym amerykańscy żołnierze wysłani w rejon kataklizmu, by pomóc w ewakuacji, straciło życie. Dziś miasto leży pogrzebane pod zwałami piasku, tworząc najwartościowsze ruiny na świecie. W tych okolicznościach zostaje odebrany tajemniczy sygnał radiowy i do jego zbadania wysłany zostaje zespół Delta Recon. Ma on proste zadanie: odnaleźć ocalałych i wezwać grupę ewakuacyjną. Na miejscu zastaje miasto objęte wojną i by uratować Dubaj, musi odnaleźć człowieka znajdującego się w samym centrum tego szaleństwa – płk. Johna Konrada.

Źródło: humblebundle.com / fot. 2K Games

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV