Jak dobrze znasz Kinowe Uniwersum DC? Quiz dla prawdziwych fanów

Co prawda Liga Sprawiedliwości zadebiutuje na ekranach kin dopiero za kilka miesięcy, ale to i tak dobra pora na to, by sprawdzić Waszą wiedzę na temat Kinowego Uniwersum DC.

Co prawda Liga Sprawiedliwości zadebiutuje na ekranach kin dopiero za kilka miesięcy, ale to i tak dobra pora na to, by sprawdzić Waszą wiedzę na temat Kinowego Uniwersum DC.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Kilka dni temu sprawdzaliśmy Waszą wiedzę na temat filmów Marvela, teraz zaś przyszła kolej na Kinowe Uniwersum DC. Choć w jego skład wchodzi znacznie mniej produkcji niż w przypadku konkurencji, to jednak postaraliśmy się znaleźć te smaczki i niuanse, które zweryfikują Waszą znajomość filmowego świata komiksowego giganta. Quiz nie należy do najłatwiejszych - dobry wynik z pewnością pozwoli Wam poczuć się jak Batman, który okładał zbirów w pamiętnej scenie w magazynie.

Więcej quizów znajdziecie tutaj.

Powodzenia!

Źródło: Zdjęcie główne: Warner Bros.

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV