Margot Robbie i Jay Hernandez dla naEKRANIE.pl. Obejrzyj wywiad z gwiazdami Legionu samobójców

Adam Siennica był w Londynie, gdzie rozmawiał z obsadą superprodukcji Legion samobójców. Na początek Margot Robbie i Jay Hernandez.

Adam Siennica był w Londynie, gdzie rozmawiał z obsadą superprodukcji Legion samobójców. Na początek Margot Robbie i Jay Hernandez.

Wywiady z obsadąLegion samobójców przeprowadzałem w czwartek 4 sierpnia od godziny 11:00 czasu lokalnego. Publikację zaczynamy od Margot Robbie i Jaya Hernandeza, czyli aktorów wcielających się odpowiednio w Harley Quinn i Diablo. 4 minuty na rozmowę to nie dużo, ale trochę poopowiadali o filmie, nie brak było luzu i śmiechu. Naprawdę sympatyczny duet rozmówców.

Początkowa scenka pochodzi z samego zakończenia wywiadu, kiedy wstaję się pożegnać. Nad krzesłami siedzących wiszą mikrofony, które nagrywają rozmówców i właśnie w niego w tamtym momencie uderzyłem głową.

Obejrzyj nasze wywiady z obsadą Legionu samobójców:

Obejrzyj wywiad z polskimi napisami, które trzeba włączyć w ustawieniach playera YouTube:

Obejrzyj fragment wywiadu z Willem Smithem, Jai'em Courtney'em oraz Joelem Kinnamanem, który zostanie opublikowany w poniedziałek:

Legion samobójców wyświetlany jest na ekranach kin na świecie.

Źródło: zdjęcie główne: kadr z YouTube / naEKRANIE.pl

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV