Margot Robbie i Jay Hernandez dla naEKRANIE.pl. Obejrzyj wywiad z gwiazdami Legionu samobójców

Adam Siennica był w Londynie, gdzie rozmawiał z obsadą superprodukcji Legion samobójców. Na początek Margot Robbie i Jay Hernandez.

Adam Siennica był w Londynie, gdzie rozmawiał z obsadą superprodukcji Legion samobójców. Na początek Margot Robbie i Jay Hernandez.

Wywiady z obsadąSuicide Squad przeprowadzałem w czwartek 4 sierpnia od godziny 11:00 czasu lokalnego. Publikację zaczynamy od Margot Robbie i Jaya Hernandeza, czyli aktorów wcielających się odpowiednio w Harley Quinn i Diablo. 4 minuty na rozmowę to nie dużo, ale trochę poopowiadali o filmie, nie brak było luzu i śmiechu. Naprawdę sympatyczny duet rozmówców.

Początkowa scenka pochodzi z samego zakończenia wywiadu, kiedy wstaję się pożegnać. Nad krzesłami siedzących wiszą mikrofony, które nagrywają rozmówców i właśnie w niego w tamtym momencie uderzyłem głową.

Obejrzyj nasze wywiady z obsadą Legionu samobójców:

Obejrzyj wywiad z polskimi napisami, które trzeba włączyć w ustawieniach playera YouTube:

Obejrzyj fragment wywiadu z Willem Smithem, Jai'em Courtney'em oraz Joelem Kinnamanem, który zostanie opublikowany w poniedziałek:

[iframe id="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FnaEKRANIEpl%2Fvideos%2F10153833229473927%2F&show_text=0&width=560" align="center" grow="yes"]

Suicide Squad wyświetlany jest na ekranach kin na świecie.

Źródło: zdjęcie główne: kadr z YouTube / naEKRANIE.pl

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV