Will Smith, Joel Kinnaman i Jai Courtney dla naEKRANIE.pl. Obejrzyj wywiad z gwiazdami Legionu samobójców!

Adam Siennica był w Londynie, gdzie miał przyjemność rozmawiać z obsadą filmu Legion samobójców. Tym razem prezentujemy pełną humoru rozmowę z Willem Smithem, Jaiem Courtney'em i Joelem Kinnamanem.

Adam Siennica był w Londynie, gdzie miał przyjemność rozmawiać z obsadą filmu Legion samobójców. Tym razem prezentujemy pełną humoru rozmowę z Willem Smithem, Jaiem Courtney'em i Joelem Kinnamanem.

Wszystkie wywiady odbyły się 4 sierpnia w godzinach popołudniowych. Rozmowa z Willem Smithem, Joelem Kinnamanem i Jaiem Courtney'em jest zupełnie inna od wszystkich, bo trudno przy nich zachować jakąśkolwiek powagę. Panowie dużo się śmiali i żartowali, a to tworzy zupełnie inną atmosferę. Mam nadzieję, że pośmiejecie się, tak jak ja podczas rozmowy z nimi.

Z Willem Smithem i spółką miałem styczność jeszcze przed wywiadem, bo po kolei przychodzili do pokoju, gdzie będą przeprowadzone rozmowy. Może to wydawać się dziwne, ale gdy stoisz na korytarzu, nie każdy aktor spojrzy na Ciebie i się odezwie. Większość traktuje Cię jak powietrze. Will Smith natomiast idąc do sali witał się z każdym, śmiał się i żartował. Mogę śmiało powiedzieć, że to jaki jest na żywo jest w pełni zgodne z tym, jakie wyobrażenie tworzy w mediach podczas rozmów i innych śmiesznych sytuacji. Pozytywny i wyluzowany człowiek.

Obejrzyj pozostałe wywiady z ekipą Legion samobójców:

Obejrzyjcie z polskimi napisami, które trzeba włączyć w playerze YouTube:

sub - naEKRANIE.pl YouTube

Źródło: zdjęcie główne: zrzut ekranu z YouTube

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV