David Ayer dla naEKRANIE.pl. Obejrzyj wywiad z reżyserem Legionu samobójców

Adam Siennica był w Londynie, gdzie miał przyjemność rozmawiać z reżyserem i obsadą filmu Legion samobójców. David Ayer opowiada o kulisach filmu i negatywnych recenzjach.

Adam Siennica był w Londynie, gdzie miał przyjemność rozmawiać z reżyserem i obsadą filmu Legion samobójców. David Ayer opowiada o kulisach filmu i negatywnych recenzjach.

Adam Siennica

Adam Siennica

Wywiady miały miejsce 4 sierpnia od 11:00 w Londynie i trwały kilka godzin. Tym razem publikuję rozmowę z Davidem Ayerem, który rzuca trochę światła na swoje podejście do realizacji niektórych elementów filmu oraz odpowiada na pytanie o negatywne recenzje.

Obejrzyj inne wywiady z obsadą Legion samobójców:

Obejrzyj wywiad z polskimi napisami, które trzeba włączyć w ustawieniach playera YouTube:

Źródło: zdjęcie główne: zrzut ekranu z YouTube

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV