Przeczytaj w weekend

Najbardziej oczekiwane filmy 2019 roku

2019 rok zapowiada się znakomicie pod względem filmowym. Jakie premiery czekają na nas w ciągu tych 12 miesięcy? To temat najnowszego odcinka naEKRANACH. Zapraszam.

2019 rok zapowiada się znakomicie pod względem filmowym. Jakie premiery czekają na nas w ciągu tych 12 miesięcy? To temat najnowszego odcinka naEKRANACH. Zapraszam.

Jędrzej Skrzypczyk

Jędrzej Skrzypczyk

Tagi:  filmy 2019 

2018 rok powoli zbliża się ku końcowi, ale na podsumowania jeszcze przyjdzie czas. Póki co, przyjrzyjmy się przyszłorocznym premierom - w najnowszym odcinku naEKRANACH wybieram te filmy, na które najbardziej czekam w 2019 roku. Niestety wiele filmów nie ma jeszcze daty premiery, albo nie wiadomo, czy w ogóle pojawią się w Polsce. Ponadto, w styczniu rozpoczyna się Sundance Festival, a podczas imprez w Berlinie i Cannes również pojawią się długo oczekiwane nowości. Skupiam się więc na filmach, które mają już zapowiedzianą polską premierę, bądź jestem pewny, że film będzie dystrybuowany w Polsce. Zapraszam!

Jak wygląda Wasza lista? Dajcie znać, na jakie filmy najbardziej czekacie w 2019 roku.

Chcecie obejrzeć kolejne odcinki naEKRANACH, nasze wideorecenzje i wywiady? Wejdźcie na nasz kanał na YouTubie, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały. Dzięki za obejrzenie tego odcinka. Na razie!

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV