Przeczytaj w weekend

Najlepsze bajki i filmy animowane 2019 roku (lista aktualizowana)

Wybieramy najlepsze bajki i filmy animowane 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, widzieliśmy je i polecamy.

Wybieramy najlepsze bajki i filmy animowane 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, widzieliśmy je i polecamy.

Najlepsze bajki i filmy animowane 2019 - lista jest kompletowana z tytułów, które weszły do polskich kin lub do VOD. Z każdego miesiąca wybieramy najlepsze tytuły i regularnie dodajemy je do tego artykułu.

Tekst będzie podzielony na miesiące, w których dany film animowany miał swoją premierę. Dajcie znać w komentarzach, czy zgadzacie się z naszymi wyborami.

NAJLEPSZE BAJKI I FILMY ANIMOWANE 2019 - STYCZEŃ

Astérix: Le secret de la potion magique

Przygody Asteriksa, Obeliksa i spółki trzymają poziom, do jakiego fani są przyzwyczajeni. Mamy więc sporo oczekiwanych gagów (pranie Rzymian nadal potrafi bawić!), specyficzność świata przedstawionego oraz różne zabawne i pomysłowe nawiązania do popkultury. Historia ma serce, humor i morał, który trafi do dzieciaków. A dorośli fani Galów? Będą się bawić tak, jak w przeszłości, bo to znowu ta sama zwariowana i wesoła gromadka, która spuszcza łomot i je dziki. Czarny charakter pozostawia trochę do życzenia, ale poza tym jest dobrze.

NASZA RECENZJA

NAJLEPSZE BAJKI I FILMY ANIMOWANE 2019 - SIERPIEŃ

Toy Story 4

Nikt chyba nie jest zaskoczony, że Pixar dostarczył coś wyjątkowego. Znów są wielkie emocje, przygoda, ważne przesłanie dla widza w każdym wieku i po prostu kapitalna rozrywka. Film wzrusza i bawi. I nawet jeśli nie jest tak doskonały jak poprzednie części, nadal jest jednym z najlepszych i potwierdza klasę twórców.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV