Najlepsze seriale – styczeń 2019 [TOP 10]

Nasi redaktorzy i recenzenci z końcem każdego miesiąca wybierają najlepsze seriale. To, co w danym miesiącu ich urzekło, opowieści, które przykuwają uwagę, śmieszą, straszą czy trzymają w napięciu. Oto seriale na styczeń 2019 roku.

Nasi redaktorzy i recenzenci z końcem każdego miesiąca wybierają najlepsze seriale. To, co w danym miesiącu ich urzekło, opowieści, które przykuwają uwagę, śmieszą, straszą czy trzymają w napięciu. Oto seriale na styczeń 2019 roku.

Początek 2019 roku to pierwsze nowości, które były w stanie podbić serca widzów na całym świecie. Takie też trafiły do naszego pierwszego w tym roku zestawienia, które tradycyjnie powstało w wyniku redakcyjnego głosowania.

Jak już zapoznacie się z naszym TOP 10 stycznia, dajcie znać, jakie były Wasze zestawienia najlepszych seriali miesiąca.

10 SMILF - sezon 2

O serialu

Fabuła serialu SMILF skupia się na 20-letniej singielce, która wychowuje dziecko w Bostonie. Jej marzeniem jest robienie kariery i prowadzenie... Czytaj więcej

2. sezon nie próbuje udawać czegoś, czym nie jest . Nie jest doskonale, czasem podejście jest zbyt lekkie, gdy powinno być poważne i emocjonalne, ale zarazem serial ma ten sam dystans i humor, którym podbił serca fanów w pierwszym sezonie. Nadal dobrze się to ogląda.

9 Szkoła Zabójców - sezon 1

O serialu

Szkoła zabójców rozgrywa się w latach 80. i opowiada o Marcusie, nastoletnim wyrzutku, który dostaje się do szkoły specjalizującej się w... Czytaj więcej

Wiemy, że nie jest to doskonały serial, o czym też często możemy przeczytać w naszych recenzjach. Pomimo jego niedoskonałości, większości z nas dobrze się to ogląda. Świat jest interesujący, potencjał jeszcze większy i choć na razie nie jest w pełni wykorzystywany, trudno odmówić temu intrygującego klimatu.

8 Gotham - sezon 5

O serialu

Akcja serialu skupia się na młodym detektywie Jamesie Gordonie w mieście Gotham, które jeszcze nie słyszało o Batmanie. Czytaj więcej

Finałowy sezon to typowy niezły poziom tego serialu. Z różnicą taką, że ma on bardziej dynamiczniejsze tempo i mówiąc prosto: dzieje się. Wiemy, do czego to wszystko doprowadzi i choć zdarzają się wyraźnie niedociągnięcia, każdy kolejny odcinek stanowi rozrywkę, do jakiej Gotham przyzwyczaiło. Brak spadku jakości.

7 This is Us - sezon 3

O serialu

Serial skupia się na historii wielu bohaterów urodzonych tego samego dnia, których losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się splatać. Czytaj więcej

Tutaj jest podobna sytuacja jak w Gotham. Prezentuje raczej oczekiwany wysoki poziom opowiadanej historii. Powiemy więcej: powrót w styczniu to poprawa jakości i dużo więcej ciepłych emocji. Opowieść dalej wciąga, porusza i stanowi przyjemną rozrywkę.

6 Orville - sezon 2

O serialu

Akcja serialu rozgrywa się w przyszłości. Produkcja przedstawia przygody załogi Orville – jest to statek odkrywczy należący do międzygwiezdnej floty. Czytaj więcej

2. sezon to poprawa jakości. Nadal jest "startrekowo", ale inaczej. Tym razem Seth MacFarlane wyklarował sobie konwencję, w której czuje się pewnie. Choć czerpie nadal z klasyków gatunku, opowiada historie w bardziej swoim stylu z wykorzystaniem swojego specyficznego podejścia i poczucia humoru. Świetna, lekka rozrywka.

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV