Seriale na czerwiec 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Nastał czerwiec, a to oznacza zupełnie nowe seriale oraz powroty kolejnych sezonów. Czy będzie co oglądać w czerwcu? Oto nowości i powracające produkcje.

Nastał czerwiec, a to oznacza zupełnie nowe seriale oraz powroty kolejnych sezonów. Czy będzie co oglądać w czerwcu? Oto nowości i powracające produkcje.

Trudno oceniać czerwiec pod względem nowych seriali, choć niezwykle interesująco zapowiadają się takie produkcje jak Perpetual Grace, LTD, Euforia, czy Too Old To Die Young. Niezwykle ciekawie wygląda jednak ten miesiąc, kiedy zobaczymy na nowe, powracające sezony. Pojawi się nie tylko kolejna odsłona serialu Legion, ale także powróci popularny serial Dark od Netflixa. Subskrybenci platformy Netflix dostaną też nowe sezony Czarnego Lustra oraz Jessiki Jones.

Oto, co czeka widzów w czerwcu:

NOWE SERIALE - CZERWIEC 2019

NOS4A2

Bohaterką jest Vic McQueen, utalentowana młoda kobieta, która odkrywa, że ma nadnaturalną zdolność odnajdywania zagubionych rzeczy. Takim sposobem natrafia na nieśmiertelnego Charliego Manxa, który żywi się duszami dzieci...

Premiera światowa serialu: 1 czerwca, AMC

American Princess

Fabuła skupia się na młodej przebojowej kobiecie z wielkiego miasta, której huczne ślubne plany muszą zostać zmodyfikowane po tym, gdy dowiaduje się, że narzeczony ją zdradza. Aby poradzić sobie z gniewem, ucieka na wieś, gdzie trafia na odbywające się targi renesansowe. Uwięziona tam bez telefonu, zupełnie zmienia swoje życie.

Premiera światowa serialu: 2 czerwca, Lifetime

Perpetual Grace, LTD

Serial pokaże pokręconą i brutalną historię pełną kłamstw i zemsty. Głównym bohaterem będzie James, młody oszust, który poluje na pastora Byrona Browna. Ten okazuje się być jednak o wiele bardziej niebezpieczny, niż mógł podejrzewać.

Premiera światowa serialu: 2 czerwca, Epix

Ratownicy z Malibu

Bohaterem serialu jest Tyler, który wpada w kłopoty przez swoje liczne wybryki. Za karę musi założyć strój kąpielowy i wziąć udział w letnim kursie dla elitarnych ratowników.

Premiera światowa serialu: 3 czerwca, Netflix

Jinn

Serial opowiada o grupie nastolatków, których życie jest zagrożone, gdy nadnaturalne tytułowe istoty pojawiają się w ich świecie. Rozpoczyna się walka dobra ze złem.

Premiera światowa serialu: 13 czerwca, Netflix


 

 

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: Fox

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Anthony Mackie

Anthony Mackie

ur. 1978, kończy 41 lat

Alyssa Sutherland

Alyssa Sutherland

ur. 1982, kończy 37 lat

Janusz Gajos

Janusz Gajos

ur. 1939, kończy 80 lat

Aubrey Dollar

Aubrey Dollar

ur. 1980, kończy 39 lat

LisaRaye McCoy

LisaRaye McCoy

ur. 1967, kończy 52 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV