Przeczytaj w weekend

Seriale na czerwiec 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Nastał czerwiec, a to oznacza zupełnie nowe seriale oraz powroty kolejnych sezonów. Czy będzie co oglądać w czerwcu? Oto nowości i powracające produkcje.

Nastał czerwiec, a to oznacza zupełnie nowe seriale oraz powroty kolejnych sezonów. Czy będzie co oglądać w czerwcu? Oto nowości i powracające produkcje.

Jett

W serialu Carla Gugino wciela się w rolę światowej sławy złodziejki, która obraca się w bardzo szemranym środowisku. Serial mocno inspiruje się klimatem klasycznych produkcji noir.

Premiera światowa serialu: 14 czerwca, Cinemax

Leila

Dystopijna przyszłość. Na zapomnianych marginesach posegregowanego społeczeństwa kobieta szuka córki, którą lata temu straciła w wyniku aresztowania.

Premiera światowa serialu: 14 czerwca, Netflix

Los Espookys

Akcja serialu rozgrywa się w alternatywnej, dziwnej rzeczywistości współczesnego Nowego Meksyku, gdzie grupka przyjaciół zmienia swoje zamiłowanie do gatunku horroru w opłacalny biznes.

Premiera światowa serialu: 14 czerwca, HBO

Too Old To Die Young

Serial opowiada o pogrążonym w żałobie policjancie, który trafia do mrocznego, przestępczego podziemia, gdzie przewijają się między innymi japońska Yakuza, rosyjska mafia i meksykańskie kartele.

Premiera światowa serialu: 14 czerwca, Amazon

Miasto na wzgórzu

Akcja serialu dzieje się w Bostonie w latach 90., kiedy w mieście wzrosła znacząco przestępczość, a korupcja i rasizm były normą, dopóki nie nastąpił tzw. bostoński cud. Do miasta z Brooklynu przyjeżdża nowy prokurator okręgowy, który zawiera sojusz ze skorumpowanym, ale szanowanym weteranem FBI.

Premiera światowa serialu: 16 czerwca, HBO

Euforia

Jest to remake izraelskiego serialu o tym samym tytule. To opowieść pełna młodzieżowych dramatów, rozwiązanych przyjaźni, narkotyków i problemów z tożsamością. W głównej roli wystąpi Zendaya, która wcieli się w Rue, 17-letnią narkomankę.

Premiera światowa serialu: 16 czerwca, HBO

The Rook

Główną bohaterką jest Myfanwy Thomas, kobieta, która budzi się na londyńskim moście z wymazaną pamięcią. Otaczają ją zabici ludzie, a ona nie wie dlaczego. Wkrótce odkrywa, że należy do organizacji zwanej Checquy, która jest jedynym agencją wywiadowczą dla osób z nadludzkimi mocami. Kobieta musi odkryć, kto wymazał jej pamięć i dlaczego to ona jest celem.

Premiera światowa serialu: 30 czerwca, Starz


 

 

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: Fox

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV