Seriale na maj 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Zbliża się nowy miesiąc, a to oznacza zupełnie nowe seriale oraz powroty kolejnych sezonów. Czy będzie co oglądać w majówkę? Oto, co zobaczymy w maju.

Zbliża się nowy miesiąc, a to oznacza zupełnie nowe seriale oraz powroty kolejnych sezonów. Czy będzie co oglądać w majówkę? Oto, co zobaczymy w maju.

Tagi:  2019 

Maj nie będzie rozpieszczał widzów liczbą seriali, ale możemy za to liczyć na kilka ciekawych seriali, którym będzie warto się przyjrzeć. Niezwykle interesująco zapowiada się pod koniec miesiąca serial Dobry omen, zaś na początku pojawi się miniserial Czarnobyl. Z produkcji powracających, zobaczymy m.in. 6. sezon serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.. Dostaniemy też 4. sezon serialu Lucyfer, który tym razem pojawi się na platformie Netflix.

Oto, co czeka widzów w maju:

NOWE SERIALE - MAJ 2019

Już nie żyjesz

Szukając kierowcy, który zabił jej męża, pewna porywcza wdowa zaprzyjaźnia się z ekscentryczną optymistką skrywającą szokującą tajemnicę. W głównej roli w serialu Netflixa występuje Christina Applegate. W serialu zobaczymy też Jamesa Marsdena i Lindę Cardellini.

Premiera w Polsce 3 maja (Netflix)

Flinch

Komediowe show z jedną prostą zasadą: ważne, by nie stchórzyć. Akcja toczy się na niewielkiej farmie w Irlandii, gdzie nieustraszeni śmiałkowie sprawdzą się podczas trzech okrutnych rozgrywek. Jeżeli stchórzą, bolesne konsekwencje czekają zarówno uczestników, jak i gospodarzy, których reprezentują.

Premiera w Polsce 3 maja (Netflix)

Hiszpańska księżniczka

Miniserial stacji Starz, który oparty jest na dwóch powieściach Philippy Gregory – Wieczna księżniczka oraz Klątwa Tudorów. Główną bohaterką serialu jest młoda Katarzyna Aragońska, która przyjeżdża do Londynu, by poślubić brytyjskiego księcia Artura. Gdy jej wybranek umiera, Katarzyna zaczyna interesować się charyzmatycznym księciem Harrym, który kiedyś zostanie królem Henrykiem VIII.

Premiera 5 maja (Starz)

Czarnobyl

Serial skupia się na wybuchu w elektrowni jądrowej w ukraińskim Czarnobylu, do którego doszło 26 kwietnia 1986 roku. Chernobyl to opowieść o kłamstwach i tchórzostwie, o odwadze i przekonaniach, o ludzkich niepowodzeniach i szlachetności.

Premiera w Polsce 6 maja (HBO)

Wu-Tang Clan: Of Mics and Men

Serial skupia się na grupie Wu-Tang Clan. Akcja rozgrywać się będzie w latach 80. i 90. Poznamy historię powstania oraz wejścia na szczyt młodych, czarnoskórych chłopaków. Serial będzie liczył 10 odcinków.

Premiera 10 maja (Showtime)

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV