The Game Awards 2018 – zobacz zwiastuny

The Game Awards to nie tylko ceremonia wręczenia nagród, ale też liczne zwiastuny i zapowiedzi zupełnie nowych produkcji. Oto co zaprezentowano w tym roku.

The Game Awards to nie tylko ceremonia wręczenia nagród, ale też liczne zwiastuny i zapowiedzi zupełnie nowych produkcji. Oto co zaprezentowano w tym roku.

W tym roku odbyła się kolejna, piąta już edycja imprezy The Game Awards 2018, w trakcie której nagrodzono najlepsze produkcje mijającego roku. Gala ponownie zrealizowana została z imponującym rozmachem - nie zabrakło znanych gości (nagrody wręczali m.in. Cristoph Waltz, Jonah Hill i bracia Russo), a także występów muzycznych na żywo, w których udział wziął Hans Zimmer.

Oczywiście, The Game Awards to także zwiastuny i zapowiedzi gier - nie inaczej było tym razem, a widzowie mogli liczyć na wiele nowych tytułów, zarówno tworzonych przez małe, niezależne studia, jak i gigantów. Poniżej możecie zapoznać się z tym, co ujawniono w tym roku.

Sayonara Wild Hearts

Na Nintendo Switch trafi nietypowa produkcja. Zwiastun zapowiada klimatyczną grafikę oraz muzykę.

Journey to the Savage Planet

W tej grze przygodowej trafimy na obcą planetę.

The Stanley Parable: Ultra Deluxe

Ta wyjątkowa produkcja nastawiona na eksplorację i narrację doczeka się nowej zawartości i trafi tez na konsole.

Among Trees

Zwiastun nie zdradza zbyt wiele na temat rozgrywki, ale nie można odmówić mu urzekającego klimatu.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Seria powraca po 7 latach przerwy - tym razem wyłącznie na Nintendo Switch.

Strony:

Źródło: fot. Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV