World of Tanks (2011)

World of Tanks

World of Tanks – gra komputerowa z gatunku MMO (Massively multiplayer online game) wyprodukowana i wydana w 2011 roku przez białoruską firmę Wargaming.net, koncentrująca się na bitwach pancernych. World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. World of Tanks jest grą Free 2 Play, czyli możemy w nią grać całkowicie za darmo, zaś walutę premium stanowi w niej złoto. Producent gry nie zmusza nas do zakupów kontentu premium ale w grzeczny sposób sugeruje nam, że zapłacenie za ulepszenia może w szybszy sposób umilić nam granie niż gdybyśmy robili to w sposób standardowy i całkowicie za darmo.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV