The Voice of Poland: to ona zastąpi Lanberry? Kiedyś już zasiadała na fotelu
Jakiś czas temu Lanberry pożegnała się z fotelem jurora w programie The Voice of Poland. Kto może zająć jej miejsce?
Jakiś czas temu Lanberry pożegnała się z fotelem jurora w programie The Voice of Poland. Kto może zająć jej miejsce?

The Voice of Poland można oglądać na antenie TVP2 od 2011 roku. Ten muzyczny program oparty na międzynarodowym formacie nadal cieszy się ogromną popularnością. Za produkcję polskiej odsłony show od samego początku odpowiedzialna jest firma Rochstar. Do tej pory widzowie obejrzeli 15 edycji programu. Zwycięzcą ostatniej była Ania Iwanek. Internetowy casting do kolejnej odsłony zakończył się w maju tego roku, a nagrania rozpoczną się już w sierpniu. Wszystko wskazuje na to, że umiejętności wokalne uczestników oceniać będzie częściowo odmienione jury, bo z fotelem trenerskim pożegnała się Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska. Fani programu z pewnością zastanawiają się, kto zajmie jej miejsce u boku Kuby Badacha, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona. Wśród kandydatek pojawia się nazwisko artystki, która była już wcześniej związana z formatem. O kim mowa?
The Voice of Poland: Margaret wróci na fotel jurora?
Wśród osób, które w 16. edycji The Voice of Poland mogą zastąpić Lanberry wymienia się Edytę Bartosiewicz, Bovską, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Ewę Farnę i Roxie Węgiel. Pod uwagę jest też brana Margaret, dla której byłby to powrót do tej roli. Wokalistka pełniła już tę funkcję w 10. odsłonie programu. Według informacji, do których dotarło Party uzyskawszy je podobno od osoby z produkcji, to właśnie ta artystka ma zastąpić Lanberry:
Margaret kilka miesięcy temu w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że jest gotowa, żeby wrócić do programu, bo czas w nim spędzony wspomina dobrze:
Warto też wspomnieć, że Margaret była gościem wielkiego finału 15. edycji The Voice of Poland. Czy w nowej odsłonie programu wróci na dłużej?
Źródło: Party/Jastrząb Post

