Przeczytaj w weekend

Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris
 • Data urodzenia:

  15 czerwca 1973 (45)
 • Miejsce urodzenia:

  Albuquerque, Nowym Meksyku, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  183 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Neil Patrick Harris wychował się w Ruidoso w hrabstwie Lincoln w Nowym Meksyku. Edukował się w La Cueva High School w Albuquerque. Jako dziecko występował w przedstawieniach szkolnych oraz na obozach teatralnych.

  Karierę filmową rozpoczął bardzo wcześnie. Debiutował w 1988 roku rolą Dawida Harta w filmie pt.: Serce Klarity. Za tę kreację otrzymał nominację do Złotego Globu oraz do Young Artist Award. W serialu ABC Doogie Howser, lekarz medycyny grał rolę 14-letniego lekarza-geniusza. Większą sławę przyniósł mu udział w serialu pt. Jak poznałem waszą matkę, w którym wcielił się w postać Barneya Stinsona.

W obsadzie (27)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV