Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Spike Lee

Spike Lee
 • Data urodzenia:

  20 marca 1957 (62)
 • Miejsce urodzenia:

  Atlanta, Georgia, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  168 cm
 • Zawód:

  Reżyser, scenarzysta
 • Bio:

  Spike Lee studiował na Clark Atlanta University oraz w Tisch School of the Arts. Jako reżyser debiutował w 1979 roku filmem krótkometrażowym pt.: Last Hustle in Brooklyn. Za dokument pt.: 4 Little Girls oraz za scenariusz Do the Right Thing otrzymał nominacje do Oscarów.
 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV