Pani Fletcher

Mrs. Fletcher

Pani Fletcher

Serial oparty jest na powieści Toma Perrotty. Bohaterką będzie Eve Fletcher, której syn wyprowadził się z domu.

Trailery i materiały wideo

Mrs. Fletcher - trailer

Najnowsza recenzja redakcji

Pani Fletcher w czwartym odcinku koncentruje się na wspólnym weekendzie Brendana ze swoim ojcem oraz na pogrzebie Roya i wydarzeniach, które miały miejsce zaraz po ceremonii. Choćby z tego powodu w nowym odcinku było nieco mniej komedii oraz ironii, a więcej poważnych tematów.

Jednym z nich jest choćby przyjazd ojca ze swoją nową rodziną do Brendana, kiedy ten obiecywał mu wspólne spędzenie czasu. Raczej po twarzy i gestach młodego bohatera przyjdzie nam odbierać całe to zdarzenie lub poprzez wybrzmiewające w jednej ze scen stwierdzenie, że drugi syn jest bardziej kochany. Tak jak wcześniej nie byłem specjalnie przekonany do prowadzenia wątku Brendana, tak teraz widzę w tym szansę na ciekawe rozwinięcie jego dalszych losów.

Eve Fletcher z kolei dalej trwa w swoim trudnym do zdefiniowania stanie emocjonalnym, który zostaje wzmocniony przez twórców dość dosadną wizją bohaterki, a raczej jej seksualnym wyobrażeniem o tym, co mogłoby być dla niej intrygujące. Ten motyw nie do końca odnajduje swoje rozwinięcie, choć można pokusić się o stwierdzenie, że dzieje się to podczas scen pogrzebu. Nie było zatem zbyt wielu okazji do żartów, a szkoda, bo wcześniej ten humor przełamywał pewne kwestie, a tutaj jednak twórcy połączyli zbyt wiele składników. Ostatecznie nie było wiadomo, który z nich smakować w pierwszej kolejności.

Ważne było również pokazanie innych kobiet oraz ich sposobów na radzenie sobie z pewną stagnacją. Powoli Pani Fletcher zaczyna jawić się jako serial o wymiarze wręcz terapeutycznym, sposób pokazywania przez twórców pewnych kobiecych problemów mógłby stanowić pewnego rodzaju wskazówkę lub uzmysłowienie, że wiele matek na różne sposoby borykało się z samotnością po wyjeździe dzieci na studia.

Taka strona tego serialu jest bardzo interesująca i zdecydowanie lepiej wypada, gdy pewne rzeczy przełamywane są humorem lub bardzo odważnymi scenami. Tego typu momenty ustąpiły niestety miejsca na razie mniej ciekawemu wątkowi Curtisa i Margo. Wciąż jednak mimo krótkiego metrażu, produkcja HBO dostarcza wielu interesujących rzeczy.

Sezony

Sezon 1

  1. Pilot (27 października 2019)
  2. Mrs. Fletcher 102 (3 listopada 2019)
  3. Care Package (10 listopada 2019)
  4. Parents' Weekend (17 listopada 2019)
  5. Invisible Fence (24 listopada 2019)
  6. Solar Glow (1 grudnia 2019)
  7. Welcome Back (8 grudnia 2019)

Co o tym sądzisz?

Zobacz w VOD

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Kevin Alejandro

Kevin Alejandro

ur. 1976, kończy 44 lat

Russell Crowe

Russell Crowe

ur. 1964, kończy 56 lat

Jackie Chan

Jackie Chan

ur. 1954, kończy 66 lat

Francis Ford Coppola

Francis Ford Coppola

ur. 1939, kończy 81 lat

Clarke Peters

Clarke Peters

ur. 1952, kończy 68 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV