Seriale na październik 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Nastał październik, a to oznacza jesienną i mroźną pogodę, która sprzyja posiedzeniom z kocykiem i serialem. Co będą oglądać widzowie w tym miesiącu? Oto nowości i powracające sezony.

Nastał październik, a to oznacza jesienną i mroźną pogodę, która sprzyja posiedzeniom z kocykiem i serialem. Co będą oglądać widzowie w tym miesiącu? Oto nowości i powracające sezony.

Październik pod kątem nowych seriali zapowiada się ciekawie. Pojawi się m.in. Watchmen od HBO, produkcja wyczekiwana przez fanów komiksów i nie tylko. Jednak to powracające produkcje wyglądają niezwykle atrakcyjnie i wiele tutaj do powiedzenia w tej kwestii ma The CW. Obejrzymy więc nowe sezony Nie z tego świata, Wampiry: Dziedzictwo czy superbohaterskie produkcje z ostatnim sezonem Arrow na czele.

Dużo do powiedzenia w kwestii powracających sezonów będzie miała także platforma Netflix. Zobaczymy nowe serie BoJack Horseman oraz The Kominsky Method.

Oto, co czeka widzów w październiku 2019:

NOWE SERIALE - PAŹDZIERNIK 2019

Nancy Drew

Nowa wersja historii słynnej młodej detektyw znanej z cyklu literackiego. W serialowej wersji Nancy po ukończeniu liceum ma zamiar wybrać się na studia, jednak jej plany udaremnia sprawa morderstwa. Prowadząc swoje własne śledztwo, Drew natrafi na głęboko skrywane tajemnice. 

Premiera w USA: 9 października, The CW

Ultramarine Magmell

Dziesiątki lat po niespodziewanych narodzinach nowego kontynentu młody ratownik do wynajęcia pomaga łowcom przygód badającym ten niebezpieczny i nieznany świat.

Premiera światowa: 10 października, Netflix

The Birch

Horror produkowany przez ekipę Crypt TV. Tytuł pochodzi od drzewo podobnego potwora, wokół którego kręci się fabuła serialu. Prześladuje on te osoby, które go wezwą. Projekt zadebiutuje na platformie Facebook Watch. 

Premiera w USA: 11 października, Facebook Watch

Treadstone

Produkcja opowiada o tytułowym, tajnym programie CIA, który wykorzystuje protokół modyfikowania zachowania, aby przekształcić swoich agentów w niepowstrzymane maszyny do zabijania. Jason Bourne był jednym z uczestników tego projektu. Bohaterami serialu będą nowi, uśpieni agenci, którzy brali udział w programie.

Premiera w USA: 15 października, USA

Limetown

Serial skupia się na postaci dziennikarki mającej obsesję na punkcie sprawy tajemniczego zniknięcia 326 osób z ośrodka badań neurologicznych w Tennessee. Przy okazji jest to kolejna produkcja w tym miesiącu, którą oglądać będzie można na platformie Facebook Watch. 

Premiera w USA: 16 października, Facebook Watch

Nieuchwytni

Bohaterami serialu są bliźniacy Dru i Kal, którzy odkrywają spisek mający na celu namierzanie i przejmowanie kontroli nad dziećmi. Teraz bracia łączą siły razem z innymi uciekinierami, aby odzyskać swój świat i wrócić do normalności. 

Premiera światowa: 17 października, Netflix

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV