41. Festiwal Filmowy w Gdyni. Oto zwycięzcy! Sukces Ostatniej rodziny

Ostatnia rodzina to wielki triumfator 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Poznaj wyniki jury! Złoty Lwy rozdane!

Ostatnia rodzina to wielki triumfator 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Poznaj wyniki jury! Złoty Lwy rozdane!

24 września o 19:00 odbyła się gala rozdania nagród podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni. W skład jury wybierającego filmu w Konkursie Głównym byli: Filip Bajon (przewodniczący), Lenny Abrahamson (Pokój), Magdalena Górka, Bartosz Karczyński, Aleksandra Maślik, Łukasz Orbitowski, Kinga Preis i Gary Yershon.

Czytaj także: Nasza recenzja filmu Ostatnia rodzina

Wielkim triumfatorem 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni zostaje film Ostatnia rodzina, który zdobywa Złote Lwy, czyli najważniejszą nagrodę. Poza tym udało się zebrać wyróżnienia w czterech kategoriach.

Oto zwycięzcy:

Źródło: materiały prasowe / materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV