Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

ABC Family zamawia dwa seriale dramatyczne Guilt i Beyond

W związku ze zmianą marki i rozszerzeniem oferty stacja ABC Family zamówiła dwa nowe seriale dramatyczne o tytułach Guilt i Beyond.

Pierwszym zamówionym przez ABC Family serialem jest Guilt. W założeniach fabularnych przypomina historię Amandy Knox i morderstwa Meredith Kercher we Włoszech z 2007 roku. Odcinki będą trwać godzinę i będą opowiadać o młodej Amerykance w Londynie, która zostaje główną podejrzaną w sprawie brutalnego morderstwa na swojej sublokatorce.

Wraz z rozwojem śledztwa widzowie będą musieli odpowiedzieć na pytanie czy faktycznie mają do czynienia z naiwną dziewczyną podejmującą złe wybory wyolbrzymiane przez angielskie brukowce, czy też jest ona socjopatką, która brutalnie zamordowała przyjaciółkę.

Guilt został napisany i będzie produkowany przez Kathryn Price i Nichole Millard (Plan gry). W produkcji będą uczestniczyć także Stephen McPherson, Sea to Sky Entertainment i BV Family Productions. Gary Fleder ma wyreżyserować pilota.

Odcinki serialu Beyond również będą trwały godzinę. Jest to historię mężczyzny, który obudził się z trwającej 12  lat śpiączki. Odkrywa nadnaturalne moce, które kierują go w stronę niebezpiecznego spisku.

Za stworzenie Beyond odpowiada Adam Nussdorf, Imperative Entertainment i Automatik. Producentami serialu zostali Tim Kring, Zak Kadison, Justin Levy i Brian Kavanaugh-Jones, a Lee Toland Krieger ma wyreżyserować pierwszy odcinek.

Rozszerzenie oferty serialowej stacji ABC Family jest związane ze zmianami zaplanowanymi na styczeń przyszłego roku. Wtedy to kanał zmieni nazwę na Freeform.

Źródło: deadline.com
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

Co o tym sądzisz?