Agenci T.A.R.C.Z.Y. - kogo gra Clark Gregg w 6. sezonie? Oto odpowiedź!

Ujawniono, w kogo wcieli się Clark Gregg w najnowszym sezonie serialu Marvela i ABC, Agenci T.A.R.C.Z.Y. Nie, nie będzie to Agent Coulson.

Ujawniono, w kogo wcieli się Clark Gregg w najnowszym sezonie serialu Marvela i ABC, Agenci T.A.R.C.Z.Y. Nie, nie będzie to Agent Coulson.

Największą niewiadomą po premierze pierwszego zwiastuna 6. sezonu serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. było to, czy postać, którą widzieliśmy w materiale to na pewno Coulson. Wczoraj pojawiły się oficjalne plakaty postaci promujące nową odsłonę. Ujawniono, że Clark Gregg wcieli się w 6. serii nie w Coulsona a w całkiem nową postać o imieniu Sarge. Ma on być zimnym, bezwzględnym antagonistą.

Premiera 6. sezonu 10 maja.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: ABC

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV