Amerykańscy operatorzy przyznali nominacje. Jest Łukasz Żal z Zimnej wojny

Amerykańskie Stowarzyszenie Operatorów Filmowych nominowało autorów zdjęć do nagród. Wśród nich znajduje się Polak, Łukasz Żal.

Amerykańskie Stowarzyszenie Operatorów Filmowych nominowało autorów zdjęć do nagród. Wśród nich znajduje się Polak, Łukasz Żal.

Amerykańskie Stowarzyszenie Operatorów Filmowych (ASC) powstało w 1919 roku i od tego czasu dba o to, by twórcy zdjęć nie czuli się zapomniani. Właśnie przyznano nominacje w kilku kategoriach.

Wśród filmowych nominacji nie zabrakło takich filmów jak Roma i Pierwszy człowiek, a także wyróżniona została Zimna wojna, gdzie zdjęcia wykonał Łukasz Żal. Nie jest to jego pierwsza nominacja, wcześniej został nagrodzony przez Amerykańskich Operatorów za film Ida w kategorii Spotlight.

Zobaczcie wszystkich nominowanych:

Zdjęcia w filmie kinowym

Nagroda SPOTLIGHT

Zdjęcia w serialu bez reklam

Zdjęcia w serialu z reklamami

Zdjęcia w filmie telewizyjnym, miniserialu lub pilocie

Nagrody zostaną przyznane 9 lutego.

Źródło: hollywodreporter.com/ zdjęcie główne: fot. Łukasz Bąk

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV