Przeczytaj w weekend

Avatar 2 - Jemaine Clement w obsadzie filmu. Kogo zagra?

Twórca serialu Co robimy w ukryciu otrzymał angaż w kontynuacji kasowego hitu science fiction Jamesa Camerona. Premiera w 2021 roku.

Twórca serialu Co robimy w ukryciu otrzymał angaż w kontynuacji kasowego hitu science fiction Jamesa Camerona. Premiera w 2021 roku.

Powiększa się obsada filmu Avatar 2. Właśnie dołączył do niej Jemaine Clement, aktor znany z filmowej wersji Co robimy w ukryciu i serialu Legion. Clement w filmie wcieli się w postać biologa morskiego, Dr Iana Garvina. W obsadzie znajdują się już między innymi Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Michelle Yeoh, Kate Winslet i Oona Chaplin. Za kamerą widowiska stanie oczywiście James Cameron.

Niewiele wiadomo na temat fabuły filmu. Jakiś czas temu Cameron w rozmowie z Empire Podcast zdradził, że fabuła produkcji rozgrywa się wiele lat po historii znanej z pierwszej części a Jake i Neytiri są małżeństwem i mają ośmioletnią córkę. Reżyser powiedział również, że w scenariuszu jest scena, która ukazuje kłótnię małżeńską bohaterów ukazaną z perspektywy ich dziecka. Premiera filmu 17 grudnia 2021 roku.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: FX

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV