Avengers: Endgame - fani MCU tę figurkę pokochają. Cap i jego nowa broń

W sieci pojawiły się nowe materiały związane z Avengers: Endgame - mowa tu choćby o figurce, która będzie nie lada gratką dla fanów MCU.

W sieci pojawiły się nowe materiały związane z Avengers: Endgame - mowa tu choćby o figurce, która będzie nie lada gratką dla fanów MCU.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Nie ma dnia, by do sieci nie trafiały nowe informacje i materiały związane z Avengers: Endgame. Tym razem jest to choćby obiekt pożądania fanów MCU - figurka kolekcjonerska przedstawiająca Kapitana Amerykę z Mjolnirem w dłoni, za której powstanie odpowiada firma Hot Toys. Warto w tym miejscu dodać, że do faktu podniesienia przez Capa młota Thora odniósł się także szef Marvel Studios, Kevin Feige. Wyjawia on, że osoby odpowiedzialne za Kinowe Uniwersum Marvela od dłuższego czasu nosiły się z tym pomysłem, choć początkowo mówiono raczej o Iron Manie. Producent wychodzi jednak z założenia, że Steve Rogers od zawsze był godny podnieść Mjolnir, a w filmie Avengers: Czas Ultrona ostatecznie tego nie uczynił "z uprzejmości".

Tak prezentuje się figurka (w galerii znajdziecie także zdjęcia kostiumów Kapitan Marvel i Rescue, jak również fotografie słynnej już Nano-Rękawicy w jej dwóch wersjach):

Zobaczcie również mural, który pojawił się na jednym z kin w Karolinie Północnej - ma on oddawać hołd zmarłemu w zeszłym roku Stanowi Lee:

Stan Lee - muralfot. Reddit/Marvel Studios

Film Avengers: Koniec gry wciąż macie okazję oglądać na ekranach kin.

Źródło: comicbookmovies.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV