Avengers: Endgame - fani MCU tę figurkę pokochają. Cap i jego nowa broń

W sieci pojawiły się nowe materiały związane z Avengers: Endgame - mowa tu choćby o figurce, która będzie nie lada gratką dla fanów MCU.

W sieci pojawiły się nowe materiały związane z Avengers: Endgame - mowa tu choćby o figurce, która będzie nie lada gratką dla fanów MCU.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Nie ma dnia, by do sieci nie trafiały nowe informacje i materiały związane z Avengers: Endgame. Tym razem jest to choćby obiekt pożądania fanów MCU - figurka kolekcjonerska przedstawiająca Kapitana Amerykę z Mjolnirem w dłoni, za której powstanie odpowiada firma Hot Toys. Warto w tym miejscu dodać, że do faktu podniesienia przez Capa młota Thora odniósł się także szef Marvel Studios, Kevin Feige. Wyjawia on, że osoby odpowiedzialne za Kinowe Uniwersum Marvela od dłuższego czasu nosiły się z tym pomysłem, choć początkowo mówiono raczej o Iron Manie. Producent wychodzi jednak z założenia, że Steve Rogers od zawsze był godny podnieść Mjolnir, a w filmie Avengers: Czas Ultrona ostatecznie tego nie uczynił "z uprzejmości".

Tak prezentuje się figurka (w galerii znajdziecie także zdjęcia kostiumów Kapitan Marvel i Rescue, jak również fotografie słynnej już Nano-Rękawicy w jej dwóch wersjach):

Zobaczcie również mural, który pojawił się na jednym z kin w Karolinie Północnej - ma on oddawać hołd zmarłemu w zeszłym roku Stanowi Lee:

Stan Lee - muralfot. Reddit/Marvel Studios

Film Avengers: Koniec gry wciąż macie okazję oglądać na ekranach kin.

Źródło: comicbookmovies.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV