Avengers: Endgame - a co powiecie na te zdjęcia na tapecie? Russo o Gamorze

Nowe zdjęcia z Avengers: Endgame trafiły do sieci. Bracia Russo zabrali z kolei głos na temat losu Gamory w MCU.

Nowe zdjęcia z Avengers: Endgame trafiły do sieci. Bracia Russo zabrali z kolei głos na temat losu Gamory w MCU.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Do sieci dzień po dniu trafiają nowe informacje na temat Avengers: Endgame. Jedną z kwestii, która nie daje spokoju fanom MCU, jest los Gamory - przypomnijmy, że w filmie Avengers: Koniec gry zobaczyliśmy wersję bohaterki z 2014 roku, która przybyła do aktualnej linii czasowej. Końcówka produkcji nie wyjaśnia jednak jej dalszego statusu. Do tej sprawy enigmatycznie odnieśli się teraz bracia Russo:

Nie wiemy, czy została wymazana, czy jednak przetrwała. Wydaje nam się, że tę kwestię wyjaśnią Strażnicy Galaktyki vol. 3. Quill też tego nie wie. (...) Wszystko zależy już od Jamesa Gunna - my zrobiliśmy swoje.

Zobaczcie również kolejne spoilerowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości - na szczególną uwagę naszym zdaniem zasługuje to, na którym pojawia się Thor:

Mamy także okazję zobaczyć jedną z grafik koncepcyjnych przedstawiających Red Skulla; trzeba przyznać, że w pierwotnym zamyśle prezentował się on zupełnie inaczej:

Z kolei Brie Larson pokazała zakulisowe zdjęcie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Brie on set of 'Avengers: Endgame' #brielarson @brielarson

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV