Avengers: Endgame - ta postać miała zginąć inaczej. Z których scen zrezygnowano?

W sieci pojawiło się wiele nowych informacji dotyczących Avengers: Endgame - są one związane m.in. z pierwotnymi pomysłami na opowieść.

W sieci pojawiło się wiele nowych informacji dotyczących Avengers: Endgame - są one związane m.in. z pierwotnymi pomysłami na opowieść.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Do sieci raz po raz trafiają nowe informacje na temat filmu Avengers: Endgame. Kolejnych udzielili montażyści Jeffrey Ford i Matthew Schmidt, którzy ujawniają m.in. pierwotne pomysły na ukazany w produkcji powrót do bitwy o Nowy Jork czy mającą prezentować się na ekranie zupełnie inaczej śmierć Czarnej Wdowy. Oto najważniejsze z najnowszych doniesień:

  • Cofnięcie się w czasie do momentu bitwy o Nowy Jork miało wyglądać inaczej - Tony Stark przelatywał przez należący do Chitauri statek Lewiatan, po czym ten wybuchał od środka; od tego pomysłu zdecydowano się jednak odejść już po pokazach testowych;
  • W trakcie pobytu Czarnej Wdowy i Hawkeye'a na Vormirze na planecie miał się również pojawić Thanos i kilku jego żołnierzy - między obiema grupami dochodziło do starcia; w pierwotnych założeniach Natasza przerywała je rzucając się z klifu, a Clint nie mógł jej zatrzymać z uwagi na odpieranie kolejnych ataków;
  • Sceny z leżącym w celi Lokim czy te z Natalie Portman zostały stworzone wyłącznie na bazie archiwalnych materiałów - w przypadku aktorki dograno jedynie jej głos;
  • Sekwencję śmierci Iron Mana kręcono wielokrotnie - w różnych wersjach wcielający się w jego rolę Robert Downey Jr. improwizował, stworzono też taki wariant, w którym Tony nie wypowiada żadnego słowa przed śmiercią; słowa "Jestem Iron Manem" zostały jednak wkomponowane jako doskonały kontrast dla poprzedzającej je wypowiedzi Thanosa;
  • Od początku prac nad filmem nie przewidywano obecności scen po napisach; to Kevin Feige miał zaproponować dodanie dźwięku młota uderzającego o kowadło.

Zobaczcie również nowe grafiki, które przedstawiają bohaterów w białych strojach:

Film Avengers: Koniec gry macie wciąż okazję oglądać w kinach.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Alexander Lozano/Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV