Avengers: Koniec gry - bilety rozchodzą się bardzo szybko. Wyniki przedsprzedaży

Avengers: Koniec gry bije rekordy w przedsprzedaży biletów. Są kwoty mówiące o tym, ile film już zarobił.

Avengers: Koniec gry bije rekordy w przedsprzedaży biletów. Są kwoty mówiące o tym, ile film już zarobił.

Avengers: Koniec gry bił wszelkie rekordy przedsprzedaży w wielu krajach na świecie. Według portalu Deadline do tej pory w samym USA sprzedano bilety za kwotę w granicach od 120 mln dolarów do 140 mln dolarów. Dla porównania rekordowa przedsprzedaż Przebudzenia Mocy w 2015 roku sięgała okolic 100 mln dolarów.

Zapotrzebowanie na seanse jest tak wielkie w USA, że niektóre sieci wprowadzają możliwość oglądania 24 na dobę. Wygląda na to, że takie seanse też są wyprzedane. Oznacza to, że w weekend otwarcia Avengers: Koniec gry opanowuje 70% ramówki kinach w całych Stanach Zjednoczonych.

To po raz kolejny motywuje analityków do wysnucia wniosku, że 300 mln dolarów otwarcia jest możliwe. Jednak nie wszyscy są tak optymistyczni, bo niektórzy zwiastują rekord w wysokości 270 mln dolarów.

Rozpoczęcie bicia rekordów w box office rozpocznie się 25 kwietnia.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV