Avengers: Koniec gry - powrót postaci ze świata Thora. Czy to koniec 3. fazy MCU?

Marvel nie zwalnia tempa z promocją superprodukcji Avengers: Koniec gry. Nowe spoty pokazują kilka sekund scen.

Marvel nie zwalnia tempa z promocją superprodukcji Avengers: Koniec gry. Nowe spoty pokazują kilka sekund scen.

Adam Siennica

Adam Siennica

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Avengers: Koniec gry w nowym spocie przypomina fanom, że powraca Walkiria grana przez Tessę Thompson. W wideo widzimy dosłownie jedno ujęcie z aktorką. Z innych nowych scen jest zabawna wymiana zdań pomiędzy Rocketem i Kapitanem oraz Thanos ze swoim mieczem.

Zobaczcie spoty:

W jednym z wywiadów szef studia Marvel, Kevin Feige udzielił zaskakującego komentarza. Do tej pory wszyscy byliśmy przekonani, że Avengers: Koniec gry jest zakończeniem 3. fazy MCU, bo w końcu mówimy o kulminacji historii. Feige powiedział jednak, że tak nie jest, ponieważ ostatnim filmem fazy jest Spider-Man: Daleko od domu. Wygląda na to, że ten film może mieć większe znaczenie dla uniwersum, niż sądziliśmy. Być może będzie pełnić rolę epilogu.

Avengers: Koniec gry - premiera 24 kwietnia.

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null.

Advertisement

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV