Przeczytaj w weekend

Avengers: Koniec gry i MCU – te teorie wciąż mogą okazać się prawdziwe

Chcemy przedstawić Wam listę teorii związanych z filmem Avengers: Koniec gry i całym MCU, których prawdziwości na chwilę obecną nie możemy wykluczyć.

Chcemy przedstawić Wam listę teorii związanych z filmem Avengers: Koniec gry i całym MCU, których prawdziwości na chwilę obecną nie możemy wykluczyć.

Od kilku miesięcy przedstawiamy na naszej stronie teorie związane z filmem Avengers: Endgame i całym MCU. Choć wielu z Was kwituje je uśmiechem politowania, w dalszym ciągu cieszą się one wśród Was niesłabnącą popularnością. Już w zeszłym tygodniu pokazywaliśmy Wam te fanowskie teorie, które ostatecznie znalazły przełożenie na rzeczywistość. Teraz zaś czas na te, które jeszcze mogą okazać się prawdziwe. Zobaczcie sami:

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel/What Culture

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV