Avengers: Koniec gry – Thanos ma własny raj. Oto oficjalna grafika

W ramach kampanii promocyjnej filmu Avengers: Koniec gry na specjalnej okładce magazynu Empire znajdzie się Thanos - mamy już okazję zobaczyć grafikę.

W ramach kampanii promocyjnej filmu Avengers: Koniec gry na specjalnej okładce magazynu Empire znajdzie się Thanos - mamy już okazję zobaczyć grafikę.

Jak już pewnie zauważyliście, kampania promocyjna filmu Avengers: Endgame przybiera na sile. Wielu z Was zastanawiało się nad tym, dlaczego w ostatnim zwiastunie produkcji nie pojawił się Thanos. O antagoniście przypomina jednak właśnie upubliczniona okładka najbliższego wydania magazynu Empire (warto dodać, że będzie ona dostępna wyłącznie dla subskrybentów). Szalony Tytan rozkoszuje się tutaj równowagą, którą zaprowadził we Wszechświecie. Zobaczcie sami - w galerii znajdziecie także standardowe wersje okładek, w tym tę z Thanosem przyodzianym w zbroję.

Film Avengers: Endgame wejdzie na ekrany kin 26 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Ryan Meinerding/Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV