Repertuar kin Nowość Program TV

Avengers: Wojna bez granic – bracia Russo o Thanosie i filmie Zimowy Żołnierz

Twórcy filmu Avengers: Wojna bez granic zabrali głos w sprawie nadchodzącej produkcji, skupiając się na postaci Thanosa i filmie Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. Zobaczcie również nowe grafiki promocyjne.

Nadchodzący film Avengers: Wojna bez granic to kulminacja Kinowego Uniwersum Marvela. Do premiery pozostały już niecałe dwa tygodnie, co tylko zwiększa zniecierpliwienie fanów. Reżyserzy produkcji, bracia Russo, udzielają nowych wywiadów, w których zdradzają ciekawostki na temat filmu. Jedną z nich może być fakt, iż fabuła Wojny bez granic oraz późniejszego Avengers 4 będzie stanowiła zamknięcie pewnego wątku, który rozpoczął się w filmie Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (również reżyserowanym przez braci Russo). Jak mówią:

Dla nas było to wyzwanie nie tylko z powodu opowiedzenia historii, ale także dlatego, że będzie to zamknięcie naszej podróży, jaką rozpoczęliśmy filmem Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. Więc historia, która rozpoczęła się tam, znajdzie finał w Avengers 4 i jest tam pewien bardzo osobisty dla nas wątek. Myślę, że zrozumiecie zarówno nasz filmowy punkt widzenia, jak i to, jakimi jesteśmy ludźmi, właśnie wtedy, kiedy obejrzycie wszystkie nasze cztery filmy razem.

-
weekend
-

W nadchodzącej Wojnie bez granic superbohaterowie zmierzą się z potężnym Thanosem. I choć w drużynie mają Hulka, zdaniem reżyserów może być to niewystarczające. Jak mówi Joe Russo:

To będzie tak, jakby śmierć przypominała o sobie. On [Thanos – przyp. red.] to siła niemal nie do pokonania, jest zdeterminowany by zniszczyć połowę wszechświata by zaprowadzić równowagę. Widzi wszechświat jako zarośnięty ogród, który trzeba przycinać. I jest niepokonany. Jest rodzajem genetycznej mutacji, Czyngis-chanem uniwersum. Nie do pokonania na polu bitwy i silniejszy niż Hulk, niezwyciężony. Zatem pokonanie go będzie Avengers wiele kosztowało.

Film wejdzie na ekrany kin 26 kwietnia. Zobaczcie okładkę z okazji 10-lecia MCU oraz plakat LEGO na początku pełnej galerii:

Źródło: heroichollywood.com, screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – co po Avengers: Endgame?…

Chcemy przedstawić Wam listę wszystkich powstających filmów MCU, które miałyby ukazać się po Avengers: Endgame.

Adam Siennica
-

Bumblebee – recenzje w końcu w…

Bumblebee to pierwszy kinowy film z serii Transformers, za kamerą którego nie stoi Michael Bay.…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – pełny…

Godzilla 2: Król Potworów to kontynuacja filmu z 2014 roku. Za kamerą stanął Mike Dougherty,…

Tymoteusz Wronka
-

Najlepsze komiksy 2018 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze naszym zdaniem komiksy 2018 roku. Lista będzie regularnie aktualizowana o pozycje, które przypadną…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – promocja à la…

Pojawiła się już pierwsza prognoza dotycząca wpływów w box office przyszłorocznej odsłony MCU, Avengers: Endgame.

Dawid Muszyński
-

Mowgli: Legenda dżungli – recenzja filmu

Opowieść o chłopcu wychowanym przez watahę wilków w dżungli zna chyba każde dziecko. Duża w…

Ocena recenzenta:
6

Co o tym sądzisz?