Repertuar kin Nowość Program TV

Avengers: Wojna bez granic – bracia Russo o Thanosie i filmie Zimowy Żołnierz

Twórcy filmu Avengers: Wojna bez granic zabrali głos w sprawie nadchodzącej produkcji, skupiając się na postaci Thanosa i filmie Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. Zobaczcie również nowe grafiki promocyjne.

Nadchodzący film Avengers: Wojna bez granic to kulminacja Kinowego Uniwersum Marvela. Do premiery pozostały już niecałe dwa tygodnie, co tylko zwiększa zniecierpliwienie fanów. Reżyserzy produkcji, bracia Russo, udzielają nowych wywiadów, w których zdradzają ciekawostki na temat filmu. Jedną z nich może być fakt, iż fabuła Wojny bez granic oraz późniejszego Avengers 4 będzie stanowiła zamknięcie pewnego wątku, który rozpoczął się w filmie Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (również reżyserowanym przez braci Russo). Jak mówią:

Dla nas było to wyzwanie nie tylko z powodu opowiedzenia historii, ale także dlatego, że będzie to zamknięcie naszej podróży, jaką rozpoczęliśmy filmem Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. Więc historia, która rozpoczęła się tam, znajdzie finał w Avengers 4 i jest tam pewien bardzo osobisty dla nas wątek. Myślę, że zrozumiecie zarówno nasz filmowy punkt widzenia, jak i to, jakimi jesteśmy ludźmi, właśnie wtedy, kiedy obejrzycie wszystkie nasze cztery filmy razem.

-
weekend
-

W nadchodzącej Wojnie bez granic superbohaterowie zmierzą się z potężnym Thanosem. I choć w drużynie mają Hulka, zdaniem reżyserów może być to niewystarczające. Jak mówi Joe Russo:

To będzie tak, jakby śmierć przypominała o sobie. On [Thanos – przyp. red.] to siła niemal nie do pokonania, jest zdeterminowany by zniszczyć połowę wszechświata by zaprowadzić równowagę. Widzi wszechświat jako zarośnięty ogród, który trzeba przycinać. I jest niepokonany. Jest rodzajem genetycznej mutacji, Czyngis-chanem uniwersum. Nie do pokonania na polu bitwy i silniejszy niż Hulk, niezwyciężony. Zatem pokonanie go będzie Avengers wiele kosztowało.

Film wejdzie na ekrany kin 26 kwietnia. Zobaczcie okładkę z okazji 10-lecia MCU oraz plakat LEGO na początku pełnej galerii:

Źródło: heroichollywood.com, screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Titans – dlaczego Robin…

Na Comic-Conie w San Diego pojawiło się jeszcze więcej informacji na temat serialu Titans -…

Piotr Piskozub
-

Czapki z głów – Robert Downey…

Okazuje się, że w finałowej scenie filmu Iron Man Robert Downey Jr. improwizował. Kevin Feige…

Michalina Reda
breaking
-

James Gunn po Kosmosie MCU już…

News z ostatniej chwili - James Gunn, twórca Strażników Galaktyki, został zwolniony ze stanowiska reżysera…

Dawid Muszyński
-

Sicario 2: Soldado – recenzja filmu

Alejandro powraca by dalej, z błogosławieństwem rządu USA, rozprawiać się z kartelami narkotykowymi w Meksyku.

Ocena recenzenta:
7
Tymoteusz Wronka
-

Zobaczcie okładki wrześniowych komiksów Egmontu

Obejrzyjcie ponad 20 okładek komiksów, które Egmont planuje wydać we wrześniu 2018 roku.

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Avengers: Wojna bez granic…

Reżyser filmów Iron Man 3 i Predator, Shane Black, w trakcie Comic-Conu w San Diego…

Co o tym sądzisz?