Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Avengers: Wojna bez granic – bracia Russo o Thanosie i filmie Zimowy Żołnierz

Twórcy filmu Avengers: Wojna bez granic zabrali głos w sprawie nadchodzącej produkcji, skupiając się na postaci Thanosa i filmie Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. Zobaczcie również nowe grafiki promocyjne.

Nadchodzący film Avengers: Wojna bez granic to kulminacja Kinowego Uniwersum Marvela. Do premiery pozostały już niecałe dwa tygodnie, co tylko zwiększa zniecierpliwienie fanów. Reżyserzy produkcji, bracia Russo, udzielają nowych wywiadów, w których zdradzają ciekawostki na temat filmu. Jedną z nich może być fakt, iż fabuła Wojny bez granic oraz późniejszego Avengers 4 będzie stanowiła zamknięcie pewnego wątku, który rozpoczął się w filmie Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (również reżyserowanym przez braci Russo). Jak mówią:

Dla nas było to wyzwanie nie tylko z powodu opowiedzenia historii, ale także dlatego, że będzie to zamknięcie naszej podróży, jaką rozpoczęliśmy filmem Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. Więc historia, która rozpoczęła się tam, znajdzie finał w Avengers 4 i jest tam pewien bardzo osobisty dla nas wątek. Myślę, że zrozumiecie zarówno nasz filmowy punkt widzenia, jak i to, jakimi jesteśmy ludźmi, właśnie wtedy, kiedy obejrzycie wszystkie nasze cztery filmy razem.

-
weekend
-

W nadchodzącej Wojnie bez granic superbohaterowie zmierzą się z potężnym Thanosem. I choć w drużynie mają Hulka, zdaniem reżyserów może być to niewystarczające. Jak mówi Joe Russo:

To będzie tak, jakby śmierć przypominała o sobie. On [Thanos – przyp. red.] to siła niemal nie do pokonania, jest zdeterminowany by zniszczyć połowę wszechświata by zaprowadzić równowagę. Widzi wszechświat jako zarośnięty ogród, który trzeba przycinać. I jest niepokonany. Jest rodzajem genetycznej mutacji, Czyngis-chanem uniwersum. Nie do pokonania na polu bitwy i silniejszy niż Hulk, niezwyciężony. Zatem pokonanie go będzie Avengers wiele kosztowało.

Film wejdzie na ekrany kin 26 kwietnia. Zobaczcie okładkę z okazji 10-lecia MCU oraz plakat LEGO na początku pełnej galerii:

Źródło: heroichollywood.com, screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.