Będzie 4. sezon You’re The Worst

Telewizja FXX jest bardzo zadowolona z wyników oglądalności serialu komediowego You're The Worst. Decydują się go przedłużyć na 4. sezon.

Telewizja FXX jest bardzo zadowolona z wyników oglądalności serialu komediowego You're The Worst. Decydują się go przedłużyć na 4. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

Premiera 3. sezonu You’re the Worst zadebiutowała z rekordową oglądalnością na kanale FXX. Po kilku tygodniowo utrzymywania dobrych wyników telewizja oficjalnie zamawia 4. sezon.

- Znakomicie napisany, genialnie zagrany. You're the Worst nadal jest przezabawny i doskonały - mówi Eric Schrier z FX Networks.

Czytaj także: Nagle zmarł Gary Glasberg, prowadzący producent Agentów NCIS

4. sezon zadebiutuje w USA  w 2017 roku.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV