BioShock 4 - kiedy premiera? Na grę trzeba będzie długo czekać...

BioShock 4 nie zadebiutuje w najbliższym czasie. Raport finansowy wydawcy sugeruje, że gra będzie powstawać przez kilka lat.

BioShock 4 nie zadebiutuje w najbliższym czasie. Raport finansowy wydawcy sugeruje, że gra będzie powstawać przez kilka lat.

BioShock 4 został wstępnie zapowiedziany w grudniu ubiegłego roku. To właśnie wtedy poinformowano o założeniu nowego studia Cloud Chamber, które zajmie się rozwojem tej marki w przyszłości. Wygląda jednak na to, że na premierę gry trzeba będzie czekać naprawdę długo. 

W raporcie finansowym Take-Two Interactive pojawia się wzmianka na temat BioShock 4 i padają tam słowa, że gra "będzie w produkcji przez kilka następnych lat". Można więc spodziewać się, że tytuł ten ominie obecną generację konsol i pojawi się już na PlayStation 5, nowym Xboksie oraz pecetach. 

Informacja o długim czasie produkcji nowego BioShocka pokrywa się z wcześniejszymi, nieoficjalnymi doniesieniami, z których wynikało, że seria miała zostać wskrzeszona już wcześniej, ale ostatecznie zdecydowano się anulować projekt, który nie został nawet publicznie ujawniony. Prace musiały więc ruszyć kompletnie od nowa, co tłumaczy tak długi czas oczekiwania na tę produkcję.

Jakiekolwiek szczegóły na temat fabuły czy rozgrywki są jak na razie trzymane w tajemnicy.

Źródło: dualshockers.com / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV