Brad Pitt wyrusza w podróż po kosmosie. Pierwsze zdjęcie aktora z filmu Ad Astra

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie przedstawiające Brada Pitta w filmie science fiction Ad Astra. Premiera w przyszłym roku.

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie przedstawiające Brada Pitta w filmie science fiction Ad Astra. Premiera w przyszłym roku.

Brad Pitt odegra jedną z głównych ról w filmie Ad Astra. Obok niego zobaczymy też Tommy Lee Jones. Wcieli się w ojca postaci granej przez Pitta, który 20 lat wcześniej zostawił swojego syna, aby udać się na misję na Neptuna w poszukiwaniu życia pozaziemskiego. Teraz, dwie dekady później, bohater Pitta, który nazywa się Roy McBride pragnie dowiedzieć się co stało się z jego ojcem.

Zobaczcie pierwsze zdjęcie Brada Pitta z filmu:

Ad Astra
Źródło: Materiały prasowe

Za kamerą stoi James Gray, który razem z Ethanem Grossem stworzył także scenariusz filmu. W obsadzie są również: Ruth Negga, Donalda Sutherlanda, Johna Ortiza i Kimmy Shields.

Premiera w styczniu 2019 roku.

Źródło: screenrant.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV