Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

CBS zamawia szóstą nową komedię na sezon 2013/14

Mimo że Upfronty 2013 już za nami, nie przeszkadza to stacji CBS kontynuować zamówienia swoich seriali. Zamówienie pierwszego sezonu otrzymała właśnie komedia "Bad Teacher".

Stacja CBS pokłada w swoich serialach komediowych bardzo duże nadzieje. W midseasonie odbędzie się premiera komedii „Bad Teacher” z Ari Graynor w roli głównej, która otrzymała zamówienie 13 odcinków. Producentem serialu jest Sony Pictures TV, a projekt oparty jest na filmie z 2011 roku. 

[info]„Bad Teacher” to komedia, która jest telewizyjną adaptacją filmu o tym samym tytule z 2011 roku. Napisana została przez Hilary Winston, Gene Stupinsky i Lee Eisenberga. Produkcja opowiadać ma o Meredith Davis (Ali Graynor) – seksownej kobiecie po rozwodzie, która zostaje nauczycielką tylko po to, by znaleźć sobie kolejnego męża.[/info]

Jesienią w ramówce CBS pojawią się cztery seriale komediowe: Mom, The Millers, The Crazy Ones i We Are Men. Z kolei w midseasonie CBS wyemituje Friends With Better Lives i „Bad Teacher”. Jak widać stacja bardzo dużą wagę przywiązuje do swoich nowych komedii, zdając sobie sprawę, że tylko część z nich doczeka się zamówienia drugiej serii.

Ponadto po sezonie 2013/14 z ramówki znikną How i Met Your Mother i prawdopodobnie Two and a Half Men. Niepewny jest również los Mike & Molly, którego czwarta seria emitowana będzie dopiero w midseasonie. Na chwilę obecną jedynymi pewniakami CBS do emisji przez kolejne lata są The Big Bang Theory i 2 Broke Girls.

 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Harley Quinn pojawi się jednak w…

Wcześniejsze plotki mówiły, że postać Harley Quinn opuści Legion samobójców i skupi się na nowej…

Michał Kujawiński
-

Aktor znany z roli Adolfa Hitlera…

W piątek zmarł Bruno Ganz, znakomity szwajcarski aktor. Nie podano przyczyny śmierci aktora.

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Królestwo zwierząt – teaser zapowiada 4.…

Królestwo zwierząt to serial stacji TNT o rodzinie przestępców. Teaser pokazuje pierwsze sceny z 4.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]