Przeczytaj w weekend

CBS zamawia szóstą nową komedię na sezon 2013/14

Mimo że Upfronty 2013 już za nami, nie przeszkadza to stacji CBS kontynuować zamówienia swoich seriali. Zamówienie pierwszego sezonu otrzymała właśnie komedia "Bad Teacher".

Mimo że Upfronty 2013 już za nami, nie przeszkadza to stacji CBS kontynuować zamówienia swoich seriali. Zamówienie pierwszego sezonu otrzymała właśnie komedia "Bad Teacher".

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  bad teacher 

Stacja CBS pokłada w swoich serialach komediowych bardzo duże nadzieje. W midseasonie odbędzie się premiera komedii "Bad Teacher" z Ari Graynor w roli głównej, która otrzymała zamówienie 13 odcinków. Producentem serialu jest Sony Pictures TV, a projekt oparty jest na filmie z 2011 roku. 

[info]"Bad Teacher" to komedia, która jest telewizyjną adaptacją filmu o tym samym tytule z 2011 roku. Napisana została przez Hilary Winston, Gene Stupinsky i Lee Eisenberga. Produkcja opowiadać ma o Meredith Davis (Ali Graynor) - seksownej kobiecie po rozwodzie, która zostaje nauczycielką tylko po to, by znaleźć sobie kolejnego męża.[/info]

Jesienią w ramówce CBS pojawią się cztery seriale komediowe: Mom, The Millers, The Crazy Ones i We Are Men. Z kolei w midseasonie CBS wyemituje Friends With Better Lives i "Bad Teacher". Jak widać stacja bardzo dużą wagę przywiązuje do swoich nowych komedii, zdając sobie sprawę, że tylko część z nich doczeka się zamówienia drugiej serii.

Ponadto po sezonie 2013/14 z ramówki znikną How i Met Your Mother i prawdopodobnie Two and a Half Men. Niepewny jest również los Mike & Molly, którego czwarta seria emitowana będzie dopiero w midseasonie. Na chwilę obecną jedynymi pewniakami CBS do emisji przez kolejne lata są The Big Bang Theory i 2 Broke Girls.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV