Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Chris Hemsworth i Chris Pine nie wystąpią w Star Trek 4? Powodem pieniądze

Negocjacje Chrisa Hemswortha i Chrisa Pine'a ze studiem Paramount nie należały do najbardziej udanych. Aktorzy nie zgodzili się na oferowane kontrakty.

Powodem są oczywiście oferowane przez studio stawki, które uległy zmianie od czasu pierwszej oferty, kiedy planowana była czwarta część Star Treka. To właśnie w tej odsłonie miały zostać zaprezentowane podróże w czasie, dzięki którym postać Chrisa Pine’a, spotkałaby swojego ojca, w którego wcielał się Chris Hemsworth. Ponieważ jednak ostatnia część filmu Star Trek: W nieznane zanotował finansowe straty, studio chce bardziej uważnie zarządzać pieniędzmi. Stąd proponowane są mniejsze zarobki największym gwiazdom filmu.

To nie do końca spodobało się dwójce aktorów, którzy mają na tyle silną markę w Hollywood, że bez wahania mogli odrzucić nowe warunki proponowane przez studio. Na ten moment nie wiadomo, jakie decyzje podejmie wytwórnia. Być może zdecydują się głębiej sięgnąć do kieszeni i jednak trzymać się pierwotnego planu, aby kapitan Kirk spotkał swojego ojca. Niezależnie jednak od tych decyzji, Star Trek 4 dalej jest w planach studia.

-
breaking
-

Źródło: hollywodreporter.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Michalina Reda
-

John Wick 3 – plakaty z…

John Wick 3 to nadchodząca część znanej serii akcji. Zobaczcie plakaty z głównymi bohaterami, które…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.