Repertuar kin Nowość Program TV

Cumberbatch, Duvall i Weaving w nowych filmach – zbiór castingowych nowinek

Nadchodzące produkcje przyjmują w swoje szeregi nowe nazwiska. Zobaczcie kto pojawi się na ekranach w zaplanowanych serialach i filmach.

Do nowego filmu pod tytułem Wdowy, w którym główne role grają Liam Neeson, Colin Farrell i Viola Davis, prawdopodobnie dołączy Robert Duvall. Aktor jest na etapie negocjowania umowy. Reżyserem nadchodzącego filmu jest Steve McQueen (Zniewolony. 12 Years a Slave), a scenariusz oparto na miniserialu z lat 80. pod tym samym tytułem. Historia dotyczy żon czterech rabusiów, którzy zostali zamordowani podczas napadu. Wdowy będą musiały dokończyć ich dzieła.

Swoją obsadę powoli zbiera również spin-off głośnej ObecnościThe Nun. Film w reżyserii Corina Hardy’ego i oparty na scenariuszu Gary’ego Daubermana skupi się na postaci demonicznej zakonnicy, jaka pojawiła się w filmie Obecność 2. Kontrakt podpisał właśnie Demián Bichir (Nienawistna ósemka). Aktor zagra księdza, którego głównym zadaniem będzie rozwikłanie tajemniczej śmierci zakonnicy.

Benedict Cumberbatch negocjuje umowę z 20th Century Fox w sprawie głównej roli w filmie The Man in the Rockefeller Suit. Scenariusz do filmu powstał w oparciu o powieść Marka Seala. Aktor miałby wcielić się w postać Christiana Karla Gerhartsreitera, autentycznego oszusta, który podawał się za dziedzica fortuny. Jeszcze nie wiadomo, kto zajmie stanowisko reżysera w planowanej produkcji.

Czytaj także: Disney tworzy film dokumentalny o delfinach. Zobaczcie zwiastun

W filmie Rampage natomiast zobaczymy Jeffreya Deana Morgana. Aktor dołączył do Dwayne’a Johnsona, Malin Ackerman i Naomie Harris i będzie grał rządowego agenta Russella. Fabuła filmu jest oparta na klasycznych grach wideo z lat 80. pod tym samym tytułem. Bohaterowie zmierzą się z potworami niszczącymi miasta.

Hugo Weaving dołącza do obsady Zabójcze maszyny. W filmie zobaczymy również Robbiego Sheehana, Ronana Raftery’ego, Herę Hilmar i Stephena Langa. Film jest najnowszym fantasy, którego producentem jest Peter Jackson, a jego fabuła rozgrywa się w odległej o tysiące lat przyszłości, gdzie miasta przemierzają Ziemię i likwidują się nawzajem. Historia jest oparta na powieści pod tytułem Żywe maszyny.

Zdobywca Złotego Globu i Nagrody Emmy, Donald Sutherland, wystąpi w serialu produkcji FX pod tytułem Trust. Głównym bohaterem historii jest J. Paul Getty, założyciel wielkiej Getty Oil Company. Serial sportretuje go jako zwyczajnego człowieka, w jego codzienności i dążeniach do sukcesu. Kolejne sezony produkcji mają przybliżyć nam przeróżne historie rodzinne, począwszy od porwania wnuka Getty’ego. Reżyserem jest Danny Boyle.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.