Repertuar kin Nowość Program TV

Cumberbatch, Duvall i Weaving w nowych filmach – zbiór castingowych nowinek

Nadchodzące produkcje przyjmują w swoje szeregi nowe nazwiska. Zobaczcie kto pojawi się na ekranach w zaplanowanych serialach i filmach.

Do nowego filmu pod tytułem Wdowy, w którym główne role grają Liam Neeson, Colin Farrell i Viola Davis, prawdopodobnie dołączy Robert Duvall. Aktor jest na etapie negocjowania umowy. Reżyserem nadchodzącego filmu jest Steve McQueen (Zniewolony. 12 Years a Slave), a scenariusz oparto na miniserialu z lat 80. pod tym samym tytułem. Historia dotyczy żon czterech rabusiów, którzy zostali zamordowani podczas napadu. Wdowy będą musiały dokończyć ich dzieła.

Swoją obsadę powoli zbiera również spin-off głośnej ObecnościThe Nun. Film w reżyserii Corina Hardy’ego i oparty na scenariuszu Gary’ego Daubermana skupi się na postaci demonicznej zakonnicy, jaka pojawiła się w filmie Obecność 2. Kontrakt podpisał właśnie Demián Bichir (Nienawistna ósemka). Aktor zagra księdza, którego głównym zadaniem będzie rozwikłanie tajemniczej śmierci zakonnicy.

Benedict Cumberbatch negocjuje umowę z 20th Century Fox w sprawie głównej roli w filmie The Man in the Rockefeller Suit. Scenariusz do filmu powstał w oparciu o powieść Marka Seala. Aktor miałby wcielić się w postać Christiana Karla Gerhartsreitera, autentycznego oszusta, który podawał się za dziedzica fortuny. Jeszcze nie wiadomo, kto zajmie stanowisko reżysera w planowanej produkcji.

Czytaj także: Disney tworzy film dokumentalny o delfinach. Zobaczcie zwiastun

W filmie Rampage natomiast zobaczymy Jeffreya Deana Morgana. Aktor dołączył do Dwayne’a Johnsona, Malin Ackerman i Naomie Harris i będzie grał rządowego agenta Russella. Fabuła filmu jest oparta na klasycznych grach wideo z lat 80. pod tym samym tytułem. Bohaterowie zmierzą się z potworami niszczącymi miasta.

Hugo Weaving dołącza do obsady Zabójcze maszyny. W filmie zobaczymy również Robbiego Sheehana, Ronana Raftery’ego, Herę Hilmar i Stephena Langa. Film jest najnowszym fantasy, którego producentem jest Peter Jackson, a jego fabuła rozgrywa się w odległej o tysiące lat przyszłości, gdzie miasta przemierzają Ziemię i likwidują się nawzajem. Historia jest oparta na powieści pod tytułem Żywe maszyny.

Zdobywca Złotego Globu i Nagrody Emmy, Donald Sutherland, wystąpi w serialu produkcji FX pod tytułem Trust. Głównym bohaterem historii jest J. Paul Getty, założyciel wielkiej Getty Oil Company. Serial sportretuje go jako zwyczajnego człowieka, w jego codzienności i dążeniach do sukcesu. Kolejne sezony produkcji mają przybliżyć nam przeróżne historie rodzinne, począwszy od porwania wnuka Getty’ego. Reżyserem jest Danny Boyle.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – to nie Szatan…

W sieci pojawiły się nowe materiały z kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel - na…

Adam Siennica
-

Złote Maliny 2019: Nominacje. Oto najgorsze…

Złote Maliny 2019 to nagroda dla najgorszych filmów 2018 roku. Ogłoszono nominacje.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Dawid Muszyński
-

Glass – recenzja filmu

Przy okazji premiery Split M. Night Shyamalan zaskoczył nas informacją, że buduje swoje uniwersum superbohaterów.…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?