Cyberpunk 2077 ze wsparciem technologii ray tracing. Zobacz nowe screeny

Nowe screeny z Cyberpunk 2077 przedstawiają grę z zastosowaniem technologii ray tracing, co ma zapewniać jeszcze bardziej realistyczne oświetlenie.

Nowe screeny z Cyberpunk 2077 przedstawiają grę z zastosowaniem technologii ray tracing, co ma zapewniać jeszcze bardziej realistyczne oświetlenie.

Data premiery gry Cyberpunk 2077 została ujawniona - zagramy w nią 16 kwietnia 2020 roku. Oznacza to, że kampania marketingowa może ruszyć pełną parą i w kolejnych miesiącach będziemy otrzymywać coraz więcej informacji na jej temat. Niektóre już teraz pojawiają się w sieci.

Firmy NVidia i CD Projekt RED poinformowały o tym, że pecetowa wersja Cyberpunk 2077 zaoferuje wsparcie dla technologii ray tracing w czasie rzeczywistym. To ma zaś przełożyć się na bardziej realistyczne światła i cienie w świecie gry, a jak wiemy z ujawnionych materiałów, w Night City nie zabraknie barwnych neonów czy banerów reklamowych.

Cyberpunk 2077 to bardzo ambitna gra, która łączy perspektywę pierwszej osoby i rozbudowane RPG, jednocześnie tworząc immersyjny świat, w którym przedstawiana jest ta opowieść. Wierzymy, że świat Cyberpunk wiele zyska na realistycznym oświetlaniu zapewnianym przez ray tracing - mówi Matt Wuebbling odpowiedzialny za marketing w firmie NVidia. 

Zaprezentowano także dwa nowe screeny z Cyberpunk 2077 - znajdziecie je na początku poniższej galerii. W dalszej jej części znajdziecie pozostałe materiały z gry.

Źródło: informacja prasowa / fot. CD Projekt RED

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV