Czerwona Sonja bez reżysera. Bryan Singer nie stanie za kamerą

Czerwona Sonja to nowy projekt Millennium Films, którego reżyserem nie zostanie jednak Bryan Singer.

Czerwona Sonja to nowy projekt Millennium Films, którego reżyserem nie zostanie jednak Bryan Singer.

Czerwona Sonja to projekt, o którym głośno zrobiło się jeszcze w ubiegłym roku – jak wówczas informowaliśmy, plany na nowy film zaczynały się klarować, a Bryan Singer, współtwórca Bohemian Rhapsody, został powiązany ze stanowiskiem reżysera. Pojawiły się jednak wokół niego poważne oskarżenia o molestowanie i seks z nieletnimi, co wpłynęło negatywnie na jego dalszą karierę. Producent Avi Lerner z Millenium Films początkowo bronił twórcę, ale ostatecznie podjęto decyzję o zwolnieniu Singera z projektu.

Jak podaje The Hollywood Reporter, ostatecznym powodem są nie wybryki Singera, a kwestia finansowa. Amerykańscy dystrybutorzy nie byli zainteresowani filmem z Singerem na stołku reżysera, zatem producenci zdecydowali się na uniknięcie ryzyka i strat finansowych. Nie wiadomo na razie, kto zostanie następcą. Na ten moment istnieje tylko scenariusz autorstwa Ashley Edwarda Millera.

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV