Daniel Radcliffe walczy o przetrwanie. Zobacz zwiastun filmu Jungle

W sieci zadebiutował nowy zwiastun thrillera survivalowego Jungle. W roli głównej występuje Daniel Radcliffe znany z kultowego Harry'ego Pottera.

W sieci zadebiutował nowy zwiastun thrillera survivalowego Jungle. W roli głównej występuje Daniel Radcliffe znany z kultowego Harry'ego Pottera.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński

Jungle to najnowszy, oparty na bestsellerowej książce Jungle: A Harrowing True Story of Survival In the Amazon, thriller australijskiego reżysera Greg McLean. Opowiada historię czterech mężczyzn, którzy wybrali się na szaleńczą podróż w dziką dżunglę. Pomimo, iż jeden z nich był przewodnikiem i świetnie znał teren, grupa gubi się, a ich przygoda zamienia w piekło.

Akcja filmu osadzona jest w latach 80. minionego wieku. 22-letni Yossi Ghinsberg (Daniel Radcliffe) oraz jego dwaj przyjaciele - Marcus Stamm, nauczyciel ze Szwajcarii oraz Kevin Gale, amerykański fotograf - wyruszają z boliwijskiego miasta La Paz w podróż życia - do dżungli amazońskiej. Karl Ruprechter, którego poznali dzień wcześniej, miał przeprowadzić ich bezpiecznie przez niezbadany teren lasów deszczowych. Niestety ich wymarzona podróż szybko zamienia się w koszmar, z której nie każdy wróci żywy.

Oprócz wcześniej wspomnianego aktora w filmie występują również: Thomas Kretschmann, Alex Russell, Joel Jackson i Yasmin Kassim.

Zobacz także: Colin Trevorrow zwolniony. Dlaczego nie wyreżyseruje filmu Gwiezdne Wojny: Część IX?

Film Jungle swoją premierę powinien mieć w tym roku. Nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy to nastąpi.

Źródło: theplaylist.net/ źródło zdjęcia głównego: movieweb.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV