Przeczytaj w weekend

Data premiery 3. sezonu Fear the Walking Dead. Jednocześnie w Polsce i USA

Wraz z finałem 7. sezonu The Walking Dead stacja AMC ogłasza datę premier nowej odsłony spin-offa, Fear the Walking Dead.

Wraz z finałem 7. sezonu The Walking Dead stacja AMC ogłasza datę premier nowej odsłony spin-offa, Fear the Walking Dead.

Adam Siennica

Adam Siennica

3. sezon Fear the Walking Dead zadebiutuje w Polsce 5 czerwca o 3:00 w nocy równocześnie z premierą w USA. Powtórkę będzie można obejrzeć tego samego dnia o 21:00 na AMC Polska.

Czytaj także: Recenzja finału 7. sezon The Walking Dead

Nowa seria ponownie będzie rozbita na dwie partie. Pierwsza ma liczyć 8 odcinków. Pierwszego oraz ostatniego dnia emisji pokazane zostaną dwa odcinki.

Zobaczcie nowe zdjęcia:

 

Źródło: materiały prasowe / zdjęcie główne: Michael Desmond/AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV